Дерев'яний будинок для молодят

Дерев'яний будинок для молодят

Ніде жити ...

Сучасна молодь не звикла до постійної батьківської опіки, як тільки молода людина або дівчина стають самостійними, вони відразу хочуть переїхати з рідної домівки. Багато хто вибирає варіант зі знімними квартирами. Але, якщо молоді люди зустрічаються і вирішують одружитися, то для них такий варіант вже менш прийнятний, адже потрібен затишок і комфорт, та й до батьків повертатися не хочеться.

Що робити?

Як бути в такій ситуації, коли хочеться власне комфортне житло, а кошти на нього обмежені, та й часу до весілля зовсім небагато. Найкращий варіант для молодят - дерев'яні будинки. Чому? Тому що процес їх зведення говорить сам за себе. Ось основні чинники, які повинні переконати Вас зробити вибір на користь подібних конструкцій.

ЧИТАЙТЕ: Де жити після весілля - з батьками чи окремо?

Швидкість зведення

Дерев'яний будинок зводиться в мінімальні терміни, його не потрібно будувати кілька років. Для молодят це одна з головних проблем, адже у них час обмежений. Так от, якщо Ви вирішили одружитися, то сміливо вирушайте в ЗАГС для подачі заяви, а відразу після цього у фірму, що виготовляє будинки з клеєного бруса. Поки підійде Ваша черга розписуватися, будинок буде готовий. І Ви зможете відразу після урочистого заходу приїхати у власне затишне житло.

Швидкість обробки

Не менш важливим є і те, що таким конструкціям практично не потрібна внутрішня обробка. Ніяких шпалер, штукатурки, плитки і т.д. Досить просто обробити дерево матеріалами, що запобігають його псування і все. Молодята в свій медовий місяць хочуть розважатися і проводити час один з одним, а не за ремонтом, тому дерев'яні будинки з клеєного бруса для них варіант найкращий.

Економічність

Хоч і вважається, що дерево - це дорогий нині матеріал, все ж будинки з нього виходять менш витратними. Це відбувається тому, що не потрібно багато коштів на фундамент (через легкість конструкції). Крім того, для дерев'яного будинку потрібно мінімум обробки, тому на ній також можна заощадити.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Спальня для молодят. Чи може світильник над ліжком зруйнувати сімейне життя?

Екологічність і безпека

Звичайно, будь-яка молода сім'я, щойно зареєструвала себе, як новий осередок суспільства, мріє про дітей або хоча б про одну дитину. Тому практично відразу після весілля молодята починають замислюватися про це. У дерев'яному будинку для цього немає ніяких обмежень, адже він виготовляється з екологічно чистого матеріалу, а значить, не зашкодить вашому малюку. Його ніколи не буде мучити алергія, викликана матеріалами будівлі.

Найчастіше для виробництва таких конструкцій використовують деревину сосни, модрини, ялини, кедра, осики і т.д. Але вона на будівництво йде не в чистому вигляді, а в якості клеєного бруса, який зберігає всі корисні і цілющі властивості дерева. Тому за самопочуття і здоров'я Ваших майбутніх дітей Ви можете не хвилюватися. Не забудьте також і про технічні засоби безпеки, такі як охоронні системи. До речі на сайті http://safemart.com.ua/ Ви може за невеликою ціною підібрати для себе найкращий варіант.

Таким чином, якщо Ви вирішили одружитися і відразу ж заїхати в затишне й комфортне власне житло, то для вас ідеальний варіант - будинок з клеєного бруса. Швидко і недорого Ви отримаєте будинок Вашої мрії, безпечний для Ваших дітей!