Даруємо на весілля кімнатну рослину

Даруємо на весілля кімнатну рослину

Традиційний букет у подарунок нареченій цілком можна замінити кімнатною рослиною. Зрізані квіти через кілька днів опиняться у відрі для сміття, а кущик у вазоні ще довго буде радувати молодих.

Перш, ніж купувати кімнатну рослину, довідайтеся, де молоді будуть жити. Якщо вікна квартири виходять на південь або південний захід, підійде теплолюбива рослина, якщо на північ - тінелюбива. Якщо достовірною інформацією Ви не володієте, це не привід міняти рішення. Гарний продавець допоможе підібрати оптимальний варіант.

Кімнатну рослину надійніше купувати в спеціалізованому магазині. Там за нею правильно доглядають. Про рослину, придбану з рук, могли не піклуватися належним чином. У результаті Ваш подарунок, швидше за все, передчасно загине. Разом з рослиною варто було б вручити набір базових засобів по догляду за нею. Нехай Ваш весільний подарунок у жодному разі не буде в тягар.

Якщо рослина цвіте, дарувати її краще до цвітіння. На новому місці квіточки, що розпустилися, можуть відразу ж обсипатися. Неприпустимо, щоб листочки рослини були пожовтілими або зберігали сліди нальоту, опіків, комах. Якісне упакування попередить ушкодження при транспортуванні. Не можна дарувати кротон строкатий, примулу або молочай, дифенбахію. Ці рослини можуть бути небезпечні. Ви ж хочете дарувати молодятам тільки радість, чи не так? Уточнити список невідповідних рослин можна в продавця. Як весільний подарунок сміливо можете купувати бальзамін, бегонію, растение фуксия чи орхідею.

У кожній культурі існують певні весільні традиції. На них варто опиратися, вирішуючи, яку саме рослину дарувати. Причому немаловажне значення має навіть така дрібниця, як матеріал, з якого виготовлений горщик. У день одруження нареченій найкраще піднести дорогу рослину в білому порцеляновому горщику.