Чим зайняти дітей на весіллі?

Чим зайняти дітей на весіллі?

Буває так: сімейна пара запрошена на весілля, а дітей залишити немає з ким. Як бути? Відмовитися від відвідування торжества зовсім? Одному піти, а іншому залишитися з малям? Є більш прийнятні варіанти, про які, втім, повинні подбати самі організатори весілля.

Веселощі, що подобаються дорослим, дитині набриднуть уже через півгодини-годину. Як наслідок - капризи. Гості-батьки почнуть збиратися додому завчасно, щоб не чути ниття свого чада і щоб той не псував свято всім іншим.

Список гостей формується заздалегідь. Тому організатори весілля (найчастіше це майбутні молодята і їхня близька рідня) повинні продумати, чим будуть займатися діти протягом багатогодинного застілля.

Варто обладнати одне із приміщень закладу, де проходить банкет, під дитячу кімнату. У ній повинні бути іграшки, розраховані на різний вік малят, DVD c мультиками, солодкий стіл.

Діти – народ рухливий. Це дорослим часто вистачає сидіння за столом і хорового виконання банкетних хітів. А малечі подавай надувні гірки, батут, машинки на електричному ходу…Якщо влаштувати для дітей такий атракціон-містечко - про них можна забути на кілька годин (хоча спостерігати, звісно, варто). Батут - це чудове рішення, як провести вільний час для дітей. Батут - це й спорт, і розвага. Придбаний батут пригодиться Вам в майбутньому. Він ідеально підходить не тільки для буденних заходів, але і для сімейних свят, а також для дружніх вечірок. Батут стане чудовим атракціоном на святі Вашої дитини. Та й Вам не зайво буде займатися спортом у будні після свята, якщо, звичайно, знайдеться місце для нього.

Чим зайняти дітей на весіллі?

Можна на час весілля розважити малят і більш творчо. Наприклад, малюванням, ліпленням пластиліну. Так ще й передбачити для хлопців нагороди за кращі роботи (але заохотити, звичайно, варто всіх). Таку майстерню можна влаштувати, знову ж, у дитячій кімнаті неподалік від банкетного залу.

Цікаві, незвичайні знімки може зробити весільний фотограф, якщо вміло розставить у кадрі дорослих і дітей або просто підловить нестандартну ситуацію за участю малят. Також хлопців можна залучити до деяких дорослих конкурсів, весільних обрядів (скажімо, збирати «на хлопчика і дівчинку» будуть не свідки, а саме хлопчик і дівчинка).

Подумавши, чим розважити дітей на весіллі, можна урізноманітнити їхнє дозвілля, розвинути їхні таланти, а заодно на час відволіктися від своїх чад. Тоді і у малят, і в їхніх батьків про святковий день залишаться тільки позитивні спогади.