Чого хочуть жінки... 8 березня?

Чого хочуть жінки... 8 березня?

8 березня – це день посмішок коханих жінок, день, наповнений ароматом квітів і щастям коханих очей... День, коли чоловіки задають собі питання: «А що подарувати цього року коханій жінці?»

Символом цього чарівного дня не даремно є квіти, адже наступає весна - пора розквіту і яскравих забарвлень. Не обов'язково, до речі, дарувати троянди, адже весняними квітами вважаються зовсім не вони, а тюльпани, проліски, незабудки, конвалії. Нехай ви зважилися навіть на невеликий букетик - він обов'язково буде таким важливим і особливим. Якщо Ви не можете власноручно купити та подарувати коханій жінці чи дівчині букет, то доставка квітів стане для Вас чудовим виходом із ситуації.

Безумовно, краса жінки має потребу в оправі. І найдостойнішою оправою із давніх часів стали ювелірні прикраси. Така підступна і жагуча магія каменю і металу. А якщо цей камінь - прозора алмазна сльоза - то ваш подарунок залишиться незабутнім не тільки до наступного восьмого березня. У цьому сезоні його можна укласти в теплі обійми золота, або в стильні рамки платини. Срібло також як і раніше дуже модне, особливо серед молодих дівчат, а камені кольору лазурі - взагалі хіт цієї весни.

Кожна дівчина в душі - ласунка. І нехай строгі весняні дієти наступають, помахуючи фотографіями в бікіні, яка дівчина в цей день відмовиться від ніжного білого або пристрасного темного шоколаду? До речі, дуже модним подарунком буде іменний шоколад. Зараз цю послугу пропонують шоколадні майстерні Львова.

Якщо ви настільки близькі, що будильник будить вас в одній постелі, то не забувайте про такий гламурний і почуттєвий подарунок, як нижня білизна. Воно не просто розбурхує уяву, але й вносить нову іскру у ваші романтичні вечори. Як завжди актуальний пристрасно-червоний комплект із мережива найвищої якості.

Символ дитячого і справжнього щастя - повітряні кулі. Прикрасьте ними квартиру, або замовте оформлення столика в ресторані - і ваша дівчина обов'язково відчує себе саме тією принцесою, чиї мрії обов'язково сповнюються... І, нарешті, не забувайте, що так чуттєво і так зворушливо одержати в подарунок щось зроблене своїми руками. Як давно ви готували коханій романтичну вечерю? (Підказка: страви цілком можна замовити у ресторані, а самому оформити стіл). А, може, вам уже давно настав час проспівати коханій серенаду? Дерзайте, і ловіть захват і щастя в коханих очах не тільки 8 березня.