Білі ночі в Санкт-Петербурзі - що може бути романтичніше!

Білі ночі в Санкт-Петербурзі - що може бути романтичніше!

Петербург дуже романтичне місто! Тут багато мостів і каналів, парків, білі ночі… Місто називають Північною Венецією і сюди прагнуть приїхати тисячі туристів.

Існує така прикмета, що якщо кинути монетку з середини моста в Неву, то Ви обов'язково повернетеся у Петербург ще раз, а якщо загадати бажання, стоячи на мосту, коли під ним пропливає корабель, те це бажання неодмінно збудеться! Поцілунки на мосту ведуть до весілля, а одруження в Санкт-Петербурзі зробить Ваше сімейне життя назавжди щасливим. Приємно вірити в такі легенди, тому кожний гість міста хоче обов'язково відчути чарівний ефект Петербурга на собі.

У місто приїжджає дуже багато молодят і наречених. Для них – це справжній романтичний рай. Буквально всі готелі міста готові надавати спеціальні пропозиції зі знижками для такої щасливої категорії людей.

Відгуки про готелі Санкт-Петербурга заслуговують на особливу увагу. Сьогодні не тільки «зірковість» готелю може сказати Вам про його статус, але й звичайні відгуки, розміщені на сайтах готелів, таких як отель астория, показують всі позитивні і негативні моменти проживання в них. Одна лише привітність персоналу може підняти рівень готелю в очах майбутніх туристів.

Петербург неначе створений для кохання. Адже тільки тут можна одержати прекрасні фотографії з краєвидами міста, з пейзажами Петергофа. Молодята їдуть у Петербург у свій медовий місяць.

У готелі Вам потрібно всього лише повідомити про те, що Ви їдете в місто на медовий місяць, і до вас буде особливе «медове» відношення. Невеликі подарунки від готелю, знижки в ресторанчиках і багато інших приємних речей.

«Love is in the air». Місто насичене коханням і романтикою. Навіть якщо Ви ще не знайшли свою другу половину, приїдьте в Петербург! Одягайте своє улюблене вбрання і гуляйте по місту! Посмішка не покине ваших очей і обов'язково кого-небудь вразить у самісіньке серце! Тут вам обов'язково пощастить зустріти своє кохання.