Реклама на порталі

Пропонуємо Вашій компанії цільове розміщення реклами на весільному порталі Girko.lviv.ua. Розміщення інформації на порталі Girko.lviv.ua - це ефективний і економічно вигідний спосіб залучення клієнтів.

Портал «Girko.lviv.ua» - це Інтернет проект, який динамічно розвивається. Креативна команда розробників і редакторів порталу з великим задоволенням роблять портал популярнішим та цікавішим.

Основна мета проекту: полегшити молодятам підготовку до весілля, надавши їм найповнішу і найсвіжішу інформацію про ринок весільних послуг. Також ми намагаємося допомогти майбутнім молодятам побачити всі весільні товари та послуги в єдиному каталозі, що дасть можливість їм реалістично оцінити те, що пропонує той або інший фотограф, відео-оператор, весільний салон і т.д. Саме тому ми наголошуємо на фото- і відеогалереях, пропонуємо всім Учасникам проекту максимально ефективно їх заповнювати.

Сайт знаходиться на топових позиціях по найпопулярніших весільних запитах в пошукових системах. Також портал Girko.lviv.ua є достатньо широковідомим в соціальних мережах.

І як результат на даний момент близько 700 унікальних відвідувачів на добу. Аудиторія сайту на місяць становить близько 20 000 відвідувачів, а кількість переглядів сторінок сайту становить 70 000, що свідчить про те, що наш проект є цікавим для користувачів. І ці показники невпинно ростуть, адже ми не зупиняємося на досягнутому!

Статистика сайту girko.lviv.ua

Аудиторія проекту - це молоді люди віком 18-30 років, серед них 70% - жінки.

Основна наша перевага: найповніший каталог весільних послуг, оскільки мінімальна інформація про весільні послуги розміщується безкоштовно.

Види оголошень про весільні послуги.

Існує 3 види розміщення інформації:

 1. Безкоштовне розміщення

  Логотип, контактні дані, короткий та розширений опис діяльності (не більше 400 символів), e-mail, url сайту.

  Увага: з 1 жовтня 2010 року по 1 квітня 2011 року Ви маєте можливість безкоштовно разом з інформацією про свої послуги додавати до 6 фотографій в каталог послуг.

 2. Рекламна сторінка

  Повноцінна рекламна сторінка на порталі Girko.lviv.ua. містить у собі: логотип, детальні контактні дані, повний опис діяльності, фотогалерея та відеоматеріали, карта місця розташування.

 3. Каталог продукції або послуг

  Каталог продукції з фото, ціновою політикою та детальним описом. Розміщується в галереї відповідного розділу.

Статті і новини

 1. Новина - це анонс акцій, знижок, новинок або спеціальної пропозиції. Відображається на головній сторінці сайту на протязі певного терміну, зберігається в архіві новин на сайті.
 2. Стаття - це детальний опис ексклюзивної пропозиції, послуги для наречених, а також супутня інформація з фотографіями. Стаття розміщується на головній сторінці протягом певного терміну, і дублюється у відповідному розділі. Загалом на сайті стаття розміщується безстроково. Основні вимоги до статті: унікальність контенту статті (статті, розміщені раніше на інших ресурсах не підлягають публікації на порталі).

Якщо стаття немає прямого рекламного змісту, то розміщується на порталі безкоштовно.

У випадку платного розміщення, у статті може міститися до двох прямих посилань на ваш інтернет-сайт та до 10 фотографій.

Банерна реклама

Являє собою розміщення банеру (статичної або анімаційної картинки) з посиланням на рекламований сайт або сторінку, яка містить більш розгорнуту інформацію про послугу.

Вартість рекламно-інформаційного обслуговування визначається в кожному конкретному випадку індивідуально на основі тарифів і виходячи із тривалості співробітництва та обсягів матеріалів.

Якщо у Вас виникають питання про умови та ціни розміщення оголошення в каталозі послуг, роботу сайту або розміщення будь-якої іншої реклами, напишіть нам в контакти.

Приєднуйтеся до нас і Ви переконаєтеся, що реклама на Girko.lviv.ua - це найкраще співвідношення ціни і якості на весільному рекламному ринку!