Як обрати ювелірні прикраси для нареченого?

Як обрати ювелірні прикраси для нареченого?

Загальноприйнятою є думка, що ювелірні вироби використовує лише наречена. Однак і для нареченого в день весілля обручка може бути не єдиною ювелірною прикрасою. І залежно від обраного ним образу, вони можуть бути різноманітними, численними і мистецьки красивими.

Ювелірні вироби, які так полюбляють представниці прекрасної статі, можуть бути і щоденними супутниками для чоловіка. Наприклад, затиск для краватки використовує кожна ділова людина. Це і зручне пристосування і витончена чоловіча ювелірна прикраса. Оригінальним доповненням чоловічого образу служать запонки, які прийнято використовувати на застібках рукавів сорочки. Не рідко можна зустріти і чоловіка з ланцюжком на шиї, браслетом на руці. Безумовно, такі ювелірні прикраси трохи відрізняються від тих, які носить жіноча половина людства як за розмірами, так і за вишуканістю технічного плетива. Чоловічий браслет з золота виглядає більш масивним, ланцюжок на шиї носиться без кулонів або тільки лише з натільним хрестиком. Для кожного з нас це вже не дивини. Адже прикрашаючи себе такими дорогими аксесуарами, хтось прагне підкреслити свій статус, хтось свої можливості, а хтось свої амбіції.

Як правило, якщо чоловік звик до ювелірних виробів у повсякденному житті, то весільна церемонія не стане для нього виключенням. Навпаки, для такого випадку буде підібраний спеціальний набір ювелірних прикрас, відповідний до майбутнього торжества. Куди складніше вмовити нареченого на використання виробів зі срібла або золота в день весілля, якщо до цього моменту він не носив ланцюжків, браслетів, запонок і чоловічих перснів. Якщо наречений категорично відмовляється одягати ювелірні прикраси, то створити оригінальний весільний образ допоможуть чоловічі шкіряні браслети, вибрати і придбати які ви можете на сайті http://mizo.com.ua/catalog/leatherbm/.

Великою популярністю останнім часом користується європейська традиція обміну пам'ятними подарунками між молодятами. Як правило, це дорогі ювелірні прикраси. І якщо "найкращими друзями дівчат є діаманти", то стосовно чоловіків необхідно більш ретельно віднестися до вибору весільного подарунка. Найкраще довідатися заздалегідь, як ваш обранець ставиться до чоловічих ювелірних прикрас, про що він мріє. Наприклад, якщо ви збираєтеся придбати йому перстень, то постарайтеся з'ясувати у вашого коханого з якого він повинен бути металу, з каменем або гравіруванням, масивний або вишукано класичний. Адже ваш подарунок буде надалі символом вашого майбутнього сімейного життя і, зробивши приємний сюрприз вашому майбутньому чоловікові, ви потім відчуєте задоволення від того, що він буде зберігати, берегти і любити його і вас.

Здебільшого, чоловіки та жінки поділяються на тих, для кого ювелірні прикраси є основним способом виразити себе і на тих, хто віддає перевагу мінімалізму або навіть повній відсутності. Однак, для кожного з них весільна церемонія є чимось особливим, і це може бути приводом змінити свої переваги в питанні вибору коштовностей, ну хоча б у цей урочистий день. У кожному разі, слід пам'ятати, що найбільш дорогоцінними можуть бути не подарунки і не ювелірні вироби, а ті моменти, які стануть для вас основними, ті почуття, які зв'яжуть вас назавжди. Будьте щасливими!