Деякі поради щодо вибору весільних прикрас

Деякі поради щодо вибору весільних прикрас

Весільний образ нареченої - це гармонійність і елегантність в кожній деталі. Якщо ви вже змогли вибрати весільне плаття своєї мрії, то саме час продумати такі елементи образу, як біжутерія або ювелірні прикраси.

Для вибору весільних прикрас існують деякі рекомендації, однак головна з них - не переборщити. Дорогоцінні камені або біжутерія не повинні затьмарювати красу нареченої. При виборі прикрас також важливо визначитися з кольором. Адже слід враховувати, що навіть білий колір має різні відтінки. Плаття нареченої може мати колір шампанського, слонової кістки, білосніжно-білий і т.д.

Наприклад, до білосніжного плаття не дуже добре підійдуть золоті прикраси. Якщо ви вибрали такий відтінок убрання, то краще звернути увагу на вироби з платини або перлів. Для плаття молочного відтінку добре підійдуть перли, червоне, жовте золото, срібло. Також добре золоті вироби зможуть підкреслити такі м'які тони, як кремовий або колір слонової кістки.

Важливим фактором при виборі прикраси є і декольте плаття. Прикраса, грамотно обрана під тип декольте, підкреслює унікальність весільного плаття і пожвавлює образ. Так якщо ви віддали перевагу весільному платтю без бретельок, то краще відмовтеся від намист, зробивши акцент на гарних сережках. Відмінно будуть виглядати діаманти, кришталь або їх аналоги.

До плаття з V-подібним вирізом прикраси просто необхідні. Ідеальним варіантом стане тоненький ланцюжок з невеликою підвіскою, яка зможе підкреслити весь шарм нареченої.

Для того щоб додати образу романтики, використовуйте живі або шовкові квіти в оформленні зачіски.

Нерідко трапляється і таке, що наречена на пошук підходящих прикрас витрачає більше часу, ніж на вибір весільного плаття.

Якщо ви ніяк не можете визначитися з прикрасами, то пам’ятайте про те, що є аксесуари, які актуальні завжди - витончені намиста із вкрапленими перлинами і сережки у вигляді крапельок із кристалами або діамантами.

Найважливіша умова для нареченої при виборі прикрас - це її індивідуальність. Тобто будь-який обраний вами аксесуар повинен відбивати вас і вашу сутність.