Біжутерія – стильний акцент у весільному образі

Біжутерія – стильний акцент у весільному образі

Весільні прикраси дозволяють підкреслити красу нареченої. Це можуть бути діадеми, намиста, шпильки, інкрустовані каменями, сережки, браслети. Необхідно врахувати важливі моменти при виборі весільної біжутерії.

Подарунок коханій може зробити і наречений, вибравши комплект дорогої та ексклюзивної біжутерії. Але краще тоді йому зупинити вибір на класичному комплекті, щоб не прогадати.

Прикраси з перлами, срібляста біжутерія - от варіанти, які відмінно підійдуть до весільного вбрання в білих тонах. Прикраси золотих відтінків при класичному білому кольорі плаття будуть виглядати занадто контрастно. Виключенням може бути випадок, коли плаття має блискучі вставки. У такому випадку прикраси з позолотою будуть гармоніювати з образом. Також позолочена біжутерія підійде до плаття кольору слонової кістки.

Від вирізу плаття залежить вибір прикраси на шию нареченої. Під плаття з V- подібним вирізом підійде невеликий кулон на подовженому ланцюжку. Якщо плаття йде без бретелей і плечі молодої відкриті, то при виборі прикрас необхідно дотримуватися почуття міри. Вишуканий кулон, намисто з перлів або прикраса зі стрічки з камелією добре поєднуються з платтями без бретелей. Може до плаття з відкритими плечима підійти і велике кольє, але його краще вибирати з особливою старанністю, щоб воно не перевантажило образ своєю масивністю. Також обережно слід вибирати і сережки з великими каменями.

Не варто вибирати свідомо незручні комплекти, занадто складної конфігурації, тому що вони можуть бути дискомфортними, відтягати мочки вух, чіплятися за плаття.

Біжутерія прекрасно допомагає змістити акценти, підкреслити ту частину тіла, яку хотілося б виділити. Якщо наречена прагне підкреслити зачіску, то шикарна діадема або оригінальні шпильки - саме те, що треба. А якщо хочеться підкреслити красу грудей, то краще вибрати виразну прикрасу на подовженому ланцюжку, яка буде акцентувати увагу на відкритій зоні.

Сучасна весільна біжутерія - це елегантність, вишуканість, а іноді навіть оригінальність і екстраординарність. Рекомендуємо вам відвідати інтернет-магазин біжутерії mizo.com.ua. Тут кожний знайде найкращий варіант на свій смак!