Домашній текстиль – чудовий подарунок для молодої пари

Домашній текстиль – чудовий подарунок для молодої пари

Жодне весілля не обходиться без подарунків. Сьогодні найпопулярнішим весільним подарунком вважаються гроші. Проте часто гості дарують і предмети домашнього текстилю. Наприклад, комплекти постільної білизни, пледи, шовкові ковдри, подушки та скатертини. Звичайно, дарувати молодятам перший ліпший комплект постільної білизни, який потрапив вам на очі, не можна. Потрібно добре ознайомитися з асортиментом магазину. Навіть якщо вам дуже сподобалася постільна білизна
Issimo Home
, перегляньте інші комплекти, а тоді зробіть остаточний вибір.

Початок XІ століття зробило традицією в день весілля дарувати так звані розкішні весільні комплекти постільної білизни. Як відомо, майновий і соціальний статус майбутньої нареченої оцінювався вище, якщо в її приданому можна було знайти гарну постільну білизну, з багатою обробкою мереживами ручної роботи. Весільне ложе молодят здавна прикрашав постільний гарнітур білого кольору, що символізував чистоту і невинність нареченої.

Найчастіше весільний комплект виготовляли з бавовни і льону, а більш дорогі і витончені гарнітури робилися з гладкого і ніжного шовку. У європейських країнах, наприклад, і сьогодні випускають спеціальні шлюбні комплекти, виготовлені з найкращої тканини з вишивками і мереживами ручної роботи та сучасним, цікавим дизайном.

Мало хто знає, що існує дуже гарна традиція дарувати комплекти постільної білизни не тільки в день весілля молодят, але і на річницю спільного життя, коли святкується ситцеве весілля. Звичайно такі розкішні подарунки, як шлюбний постільний комплект, роблять свекруха або теща. Правда, потрібно бути дуже уважним при виборі постільної білизни і знати розміри подушок і ліжка своїх дітей.

В інтернет-магазині ТекстильРум ви знайдете величезний асортимент текстилю, який задовольнить будь-який смак і підійде на будь-який гаманець. Це і бавовняні комплекти на кожен день , і вишукані покривала, і навіть подушки та ковдри, які обов’язково пригодяться для кожної молодої сім’ї. В цьому магазині ви знайдете те, що неодмінно захочете купити і собі!

З давніх-давен не було і не буде кращого подарунка на весілля, ніж комплект елітної - по якості, обробці, красі - постільної білизни! Не мучте більше себе питанням, що подарувати на зелене весілля молодятам, на срібне - батькам або ситцеве - друзям, не сумнівайтеся у виборі презенту для чоловіка або дружини - просто перегляньте асортимент інтернет-магазину! Серед сотень оригінальних комплектів ви обов'язково знайдете втілення ваших уявлень про красу і святковість!

Адресати подарунка обов'язково оцінять ваш вибір!