Весільне відео в 3D форматі – ексклюзивна послуга!

Весільне відео в 3D форматі – ексклюзивна послуга!

Декілька років тому ми навіть мріяти не могли про об'ємне весільне відео, а сьогодні в нас є реальний шанс втілити цей задум у життя. Тепер ви зможете дивитися відео в стерео-форматі не тільки в кінотеатрах, але й у себе вдома. Настала епоха нових, унікальних можливостей, тому запрошуємо усіх молодят стати її безпосередніми учасниками і зробити крок в щасливе майбутнє!

Якщо ви прагнете, щоб ваша весільна церемонія запам'яталася надовго, заздалегідь подбайте про професійну відеозйомку. Сьогодні надзвичайною популярністю користується формат 3D, який замовляють для різних торжеств. Цей новий вид сучасної зйомки в тривимірному вимірі дозволить зберегти ваші образи реалістичними, живими і максимально точно передасть початок сімейної історії для ваших нащадків. У будь-який момент ви зможете зануритися у святкову атмосферу цього свята в стерео форматі.

Відтворити радісні події з відчуттям повної реальності здатні тільки 3D технології. З їхньою допомогою ви зможете повернути час назад і вернутися в найбільш незабутній день у вашому житті. Ви знову відчуєте ті емоції, які відчували в день весілля. 3D технології віднесуть вашу свідомість далеко від реального місця знаходження. І тільки об'ємне відео здатне максимально точно відновити такий пам'ятний день, його колорит і особливу атмосферу для ваших дітей, онуків та інших близьких людей.

Весільна церемонія в 3D форматі - це нова та досить рідкісна послуга на ринку відеопослуг. Оператор, як і раніше, знімає підготовку і збори молодят, сам процес реєстрації шлюбу, прогулянку, застілля. Для того, щоб втілити такий задум у життя, ви повинні найняти професійного стереооператора.

Замість звичної камери він використовує дві, які з'єднані в спеціальну конструкцію. Все-таки сценарій і відеоряд весільної зйомки буде відрізнятися від звичайного, оскільки 3D кіно має свої закони. Тому нареченому і нареченій, у яких відбудеться таке оригінальне весілля, а також запрошеним на торжество потрібно бути готовими до того, що їм доведеться на час перетворитися в справжніх акторів і повторювати свої дії кілька дублів підряд. Але результат того вартує! І гарний майстер навіть при повторних зйомках певних сцен зуміє зробити так, щоб процес не затягся, гості не втомилися, а навпаки - одержали задоволення від участі в створенні весільного 3 D-Відео.

Після цього оператор проведе в студії стерео-монтаж і обробить отримані кадри. За допомогою спеціальних програм двомірну картинку перетворюють в об'ємне зображення, якому властива справжня 3D глибина. Ваше оригінальне весілля буде існувати вічно в яскравому, об'ємному відео, під час перегляду якого ви повністю поринете в картинку…

На даний момент майже всі великі виробники відеотехніки представили на ринку свої варіанти 3D телевізорів. Якщо ви все-таки вирішили замовити зйомку весілля в 3D, фахівці рекомендують підібрати оптимальне устаткування для перегляду святкового відео, наприклад, можете звернути увагу на хороші 3d телевизоры.

Що стосується вартості подібної послуги, то на сьогодні оригінальне весілля в 3D форматі вважається ексклюзивом і доступне далеко не кожному. Але можна з впевненістю сказати, що таке кіно не набридне вам ніколи завдяки відчуттю повної реальності подій і максимальній гостроті сприйняття!