Вибір сумочки для нареченої

Вибір сумочки для нареченої

Весілля - головне в житті свято, а тому все повинне пройти ідеально. У нареченої є купа дрібничок, які повинні бути в цей важливий день з нею. А тому сумочка їй просто необхідна. Вона повинна бути не тільки практичною, але стильною, гарною, дарувати нареченій додаткові радісні емоції, надавати особливі штрихи її образу.

Покладіть в сумочку основний набір косметики (помаду, туш, тональний крем, рум'яна), мобільний телефон (адже напевно він у цей день буде розриватися від дзвінків і повідомлень з привітаннями і побажаннями щастя). Не зашкодить маленька пляшечка води - адже від хвилювання горло буде постійно пересихати. Можливо, у нареченої є якась дрібничка "на щастя", яку вона захоче в цей день мати при собі. А ще сумочка незамінна, якщо ви одразу після святкового торжества відправляєтеся у весільну подорож.

Також приємно, що весільну сумочку (на відміну від, наприклад, весільного плаття, фати і т.п.) ви з успіхом можете носити і потім.

Разом з усім цим сумочка для нареченої не повинна бути занадто великою, громіздкою і важкою. Вона повинна поєднуватися за стилем і кольором з платтям, не бути занадто темною. Однак, якщо ви вирішили розставити кілька колірних акцентів у вашому святковому образі, то має сенс зробити це саме "грою кольору" аксесуарів - наприклад, бордова або яскраво-червона губна помада і аналогічний колір лаку будуть відмінно поєднуватися з невеликою сумочкою в тон. Також кольори сумочки (особливо, якщо їх декілька) можуть перегукуватися з відтінками квітів у букеті нареченої (однак вони не повинні повністю співпадати, а то це буде, по-перше, нудно, а по-друге створить дві рівновеликі і однакові "плями" у колірному образі нареченої, розбалансує його).

Що стосується форми, стилю, виконання сумочки, то тут все залежить від ваших смаків та уподобань. Звичайно, навряд чи до витонченого плаття-футляр підійде сумка-саквояж. Якщо ж у вас плаття в стилі 30-х років, то й сумочку вибирайте відповідну витягнуту, з бахромою. Модні тенденції з успіхом можна підглянути в загальних модних трендах. Однак, звичайно, головне вибрати та купити сумку, яка вам буде подобатися найбільше - адже в цей день ви повинні подобатися насамперед собі!