Як вибрати ресторан на весілля?

Як вибрати ресторан на весілля?

Вибір ресторану – це один з найважливіших пунктів у списку завдань, які потрібно виконати в процесі підготовки до весілля. Часто підготовкою до свята займаються весільні агентства, а молодятам лише залишається вибирати з запропонованих закладів. І якщо щось не сподобається, то претензії можна пред'являти агентству. Але в більшості випадків молодята самі шукають ресторан або кафе, попередньо відвідавши чимало закладів. І дуже часто майбутні молодята не уявляють, як саме треба вибирати, на що дивитися, як усе врахувати, щоб в день весілля все пройшло, як задумано.

При виборі закладу, де буде відбуватися святкування, треба обов'язкове звернути увагу на наявність місця для під'їзду і паркування. Часто гості приїжджають на власних автомобілях, багато молодят вибирають в якості весільного автомобіля лімузин, і тому дуже важлива наявність місця, де величезна машина могла б розвернутися. Відразу варто подивитися наскільки чиста територія навколо кафе, оцінити її зовнішній вигляд.

Вибираючи ресторан для весілля, треба спочатку просто оцінити інтер'єр. Після цього зверніть увагу на офіціантів. Оцініть, як вони обслуговують столики, наскільки професійно виконують свої обов'язки. Повірте, жоден офіціант не зміниться до дня вашого весілля, він залишиться таким, яким ви його побачили вперше.

Обов'язково відвідайте туалет. Це, як не смішно, одне з найважливіших місць у ресторані або кафе. І саме це місце здатне повністю зіпсувати враження від вашого весілля.

Плюсом ресторану буде наявність охорони. Зверніть увагу на те, як з вами спілкується адміністратор: чи чемно, чи детально розповідає про все, що вас цікавить. У розмові з адміністратором вам треба з'ясувати багато важливих речей. Обов'язково довідайтеся, чи є в них орендна плата, чи можна принести своє спиртне і нарізку (рибу, ковбасу, м'ясо) - це допоможе вам заощадити кошти.

Часто кафе пропонують бонуси у вигляді весільного торта, у них працюють свої діджеї та ведучі. Також варто знати, коли треба вносити аванс, яка мінімальна сума замовлення на людину.

У сучасному світі Інтернет є головним джерелом інформації, тому перше, що ви повинні зробити, прийшовши з ресторану додому, це знайти відгуки про заклад в мережі. Не засмучуйтеся, якщо побачите багато негативних відгуків - це може бути підступ конкурентів. Так само вас повинно насторожити багато позитивних відгуків - це можуть бути спеціально найняті для подібної роботи користувачі.

Головне – це приймати рішення зважено і обдумано. Порадьтеся з батьками, проаналізуйте всі плюси і мінуси. Але не затягуйте з вибором ресторану, якщо ваше весілля заплановано на піковий сезон.

Популярністю серед молодят користується загородный ресторан киев, детальніше про який можна дізнатися на сайті carivka.com.ua. Цей заклад – це ідеальний вибір, якщо ви мрієте відсвяткувати весілля за містом!