Чи можна економити на весільному фотографі?

Чи можна економити на весільному фотографі?

Сьогодні більшість молодих пар, які готуються до весілля, планують все чітко і заздалегідь. Однак весільний бюджет, як правило, дуже обмежений і молодята починають шукати можливості зекономити кошти.

Дуже часто в пошуках економії молодята запитують себе, наскільки важливою є роль професійного фотографа і чи взагалі варто наймати дорогого фотографа. Ми спробуємо у цьому розібратися і дати вам декілька корисних порад.

Звичайно, ви можете відмовитися від професійного фотографа і попросити кого-небудь з гостей по фотографувати вас. Однак ви повинні бути готовими до того, що результат може виявитися не найкращим. Навіть, якщо людина буде знімати не на мильницю, а на гарний фотоапарат, фото вас навряд чи порадують: фотографові-аматорові просто не вистачить знань і досвіду. Крім того, ваш друг не буде бігати за вами весь день, щоб зробити гарний кадр, адже він, в першу чергу, гість, який прийшов веселитися, а не працювати.

Тому, якщо ви зрозумієте, що весільні фотографії – це пам'ять про ваше свято, яка залишиться з вами на довгі роки, то питання про потребу послуг професійного фотографа на весіллі стане для вас неактуальним. Хороший фотограф обов’язково повинен бути і не варто економити на цьому.

Читайте також: Як заощадити на весіллі?

Починати пошуки фотографа потрібно за декілька місяців до дати весілля. Найвідоміших фотографів "бронюють" за 6-12 місяців!

Вдалого вам вибору!