Спека в домі: 5 простих способів порятунку

Спека в домі: 5 простих способів порятунку

Незважаючи на те, що львівська погода славиться дощами, спекотні дні все ж бувають. І саме в такі дні більшість мешканців нашого міста відчувають неабияку втому та дискомфорт.

Коли мова заходить про боротьбу зі спекою, то на думку одразу спадає кондиціонер. Якщо ви є щасливим власником кондиціонера, спліт-системи або, у найгіршому разі, вентилятора, то вам досить добігти до оселі і включити рятівний прилад, але що робити, якщо фінанси або житлові умови поки не дозволяють заволодіти таким чудом техніки?

При відсутності кондиціонера доводиться придумувати досить цікаві та оригінальні методи боротьби зі спекою.

Як рятуватися підручними засобами? Головне в такій ситуації - не дати сонячним променям потрапити у ваш дім.

  1. Тонуюча плівка на вікна здатна втримати до 80% тепла, залежно від інтенсивності тонування.
  2. Металеві жалюзі теж допоможуть в нелегкій боротьбі зі спекою. Те, що не зуміє затримати плівка, подолають жалюзі. Найкраще вибирати металеві. Вони, всупереч популярній думці, не "розжарюються", поширюючи тепло, а вбирають у себе теплову енергію, заважаючи їй поширюватися всередину квартири. Знайти якісні жалюзі сьогодні не важко. А оскільки ціни у зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в країні часто стрибають, перед покупкою варто оцінити вартість.
  3. Цупкі штори – це завершальний акорд у захисті квартири від проникнення ультрафіолету і теплового випромінювання. Третій бар'єр гарантовано відгородить ваше помешкання від спеки.
  4. Зелені рослини постійно оновлюють кисень у квартирі, забираючи гаряче повітря і продукуючи прохолодне. Тому прикупіть декілька кімнатних рослин для своєї оселі.
  5. Вологе прибирання теж допоможе. Це проста фізика. Вода випаровується і забирає тепло. Чим частіше робиться прибирання, тим прохолодніше в приміщенні.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам легше пережити спекотні дні. Гарного вам настрою і самопочуття!