Вибираємо подарунки на дівочу вечірку

Вибираємо подарунки на дівочу вечірку

Напередодні весілля наречена, як правило, організовує дівочу вечірку, на яку запрошує найближчих подруг. Якщо вас запросили на таке свято, варто подумати, який подарунок для нареченої ви підготуєте. Подарунок на дівочу вечірку повинен бути не стільки матеріально дорогим, скільки важливим, приємним і пам’ятним.

Дуже добре, якщо ви знайомі з іншими подружками, запрошеними на дівочу вечірку. Ви зможете обговорити подарунки, які збираєтеся вручити винуватниці свята, уникнути повторень, довідатися, на яку суму приблизно розраховують інші подружки нареченої, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. Ну а якщо ви точно знаєте, про що мріє наречена, то об'єднавши зусилля, зможете всі разом порадувати її довгоочікуваним подарунком.

Подарунки можуть бути розважальні. Повірте, у нареченої величезна кількість справ перед весіллям. Краще якщо ви, як справжні подруги, візьмете організацію вечірки на себе.

Може варто звернути увагу на подарунки, призначені для весілля. Наречена ще не купила підв'язку? Може вона чекає її від вас?! Також можна її порадувати і іншими весільними аксесуарами, які доповнять образ нареченої. Це може бути віяло, маленький клатч, дзеркальце, майка з написом "Наречена", "Brіde", "JustMarrіed", "Honeymoon" для медового місяця.

Також можна придбати подарунки "чисто жіночі". Наприклад, подаруйте улюблений аромат, прикраси, пляжну сумку, сертифікат в SPA-салон або подарунковий сертифікат в її улюблений магазин. Крім того, подарки для женщин ви знайдете на сайті emotionpresents.com.ua. Можливо, великий асортимент цього магазину спростить ваш вибір.

Подарунки на дівочу вечірку можуть бути пам’ятними дрібничками. Видаючи подругу заміж, ви не втрачаєте її, але тепер вона буде проводити більше часу зі своїм чоловіком, а з вами – трохи менше. Щоб підтримати її і натякнути, що від цього ваша дружба не зіпсується, подаруйте їй кружку з оригінальними написами, фоторамку з вашим спільним фото, абонементи на спільне відвідування уроків танців/фітнесу/басейну, завдяки яким ви будете частіше зустрічатися!