Весiльнi подарунки

На сьогодні весільні подарунки є досить банальними та нудними. Всі забули про емоції, про спогади. Зараз все досить банально - всі дарують гроші і всі задоволені. Тобто, молоді самі зможуть купити собі емоції. Але я не згоден з цією традицією і хочу поділитися з вами власним досвідом. 

 

Сучасні весільні дарунки

 

Чи хочете ви робити лише оригінальні весільні подарунки? Чи хочете ви, щоб молоді запам’ятали вас та ваш подарунок? Чи хочете ви проявити свої відчуття в цей день та своє піклування про майбутню сім’ю? Якщо ви відповідаєте позитивно, тоді я дам вам декілька порад.

 

Мої погляди

Якось мені прийшло на думку подарувати на весілля для наречених домашні махрові халати. Для нареченого і нареченої. Якісні, м’які та теплі халати. А для того, щоб зробити подарунок більш пам’ятним, я замовив нанесення ініціалів та дати весілля на них.

 

 Це досить корисний подарунок

Тепер, все ж таки, розглянемо чи дійсно халати - це настільки вдалий подарунок. По-перше - це корисний подарунок. Їх можливо щодня використовувати вдома, як звичайний домашній одяг та вдягати їх тихими зимніми вечорами. З самого ранку, вставши зі свого ліжка та вдягнувши м’який та ніжний халат - це приємно. Теплий халат - це захист від протягів в бані та сауні. Тому, про користь такого подарунка сперечатися мабуть немає сенсу.

 

Це оригінально

Подарувати нареченим якісні домашні халати - це оригінально! Це прояв піклування, домашнього тепла та затишку. Це подарунок від всього серця, подарунок з почуттями.Це емоції

Халати - це такі подарунки, які при правильному виборі, будуть нести радість та задоволення своїм власникам досить тривалий час. А це означає, що їх власники будуть знову і знову згадувати цей знаменний день у їх житті - день весілля та створення сімейного союзу. Це буде впливати на емоції наречених і нести їм радість та щастя.

 

Подарунок на будь-який гаманець

Якщо вам потрібно зробити дорогий та престижний подарунок на весілля - ви завжди зможете вибрати дорогі моделі від іменитих світових брендів. Разом з цим, якщо вам потрібен, бюджетний подарунок - то халат, також вдала ідея. При цьому, бюджетні халати теж доволі якісні, тому за такі подарунки, при правильному вибору, не змусять вас червоніти. Тому це подарунок, як кажуть, “на будь-який гаманець”. Для цього користуйтеся перевiреними магазинами, наприклад http://60m.com.ua

 

Також, хочеться зробити декілька корисних порад:

1. Не варто дарувати халати мало знайомим людям. Якщо наречений або наречена є вашим близьким родичем або товаришем - тоді це дуже вдалий подарунок. Але якщо ви не досить близькі до наречених - краще утриматися від такого дарунка, тому що це може сприйматися не правильно.

2. Дізнайтеся про стиль одягу та потреби нареченого та нареченої, щоб зробити вдалий вигляд. Якщо ви зробите невдалий вибір - є ризик, що ваш подарунок буде досить рідко вдягатися. Наприклад, для носіння лише вдома в холодну пору року - можливо вибрати халати з мікрофібри. Це досить теплий, легкий та м’який матеріал. Але він синтетичний та не варто його використовувати на голе тіло, тому для лазні він не підійде. А ось, якщо наречені полюбляють ходити до лазні та сауни - тоді варто вибрати махрові халати за натуральних матеріалів: бамбук, бавовна. Для солідних людей варто купувати домашні елегантні велюрові халати.

 

Сподіваюсь, мої поради допоможуть вам зробити правильний вибір та бути оригінальним, не банальним. Даруйте своїм близьким людям емоції та щастя!

 

З повагою, Топтижкін, 60m.com.ua.