Що подарувати на 7 річницю весілля?

Що подарувати на 7 річницю весілля?

Здається, що зовсім недавно ви святкували весілля, а вже наближається 7 річниця шлюбу. Часто в щоденних турботах ми забуваємо про це і вважаємо, що така «не кругла» дата як 7 років не заслуговує на повноцінне святкування. Однак роки летять непомітно і потрібно цінувати кожен прожитий спільно день. Число 7 у народі вважається щасливим, тому цю дату прийнято святкувати. Обов’язково зробіть приємний сюрприз своїй другій половинці в цей день. Щоб спростити вам процес вибору, ми пропонуємо вам декілька цікавих ідей, що можна подарувати на 7 річницю весілля.

Рекомендуємо переглянути також:

Оскільки символом цієї річниці є мідь, варто черпати натхнення в цьому металі. Раніше було прийнято на мідне весілля дарувати мідний посуд. Однак сьогодні це вже не модно. Хоча на цікаві речі серед посуду з міді все ж можна натрапити. Зокрема, можна придбати спеціальні кубки для вина.

Мідні статуетки та інші дрібні сувеніри з міді можуть стати прекрасними подарунками. Можна також подарувати подружжю підкову з міді, щоб вони на щастя підвісили її над входом у свій дім. Мідні монетки також на щастя прийнято дарувати закоханим на їхнє семиріччя спільного життя. Вони символізують довголіття і міцність стосунків у сімейному житті.

Чоловік дружині може подарувати прикраси. Вони не обов’язково повинні бути мідними чи дорогоцінними. Це може бути і якісно виготовлена оригінальна біжутерія зі сплавів металів. Чоловіку напевно сподобається ексклюзивний ремінь, виготовлений з використанням мідної пряжки.

Мало хто сьогодні знає, що 7 річницю весілля раніше називали не мідною, а шерстяною. Тому на це свято можна подарувати і щось з одягу. Можна також придбати шерстяний плед: він зігріє закоханих довгими зимовими вечорами і додасть ще більше затишку в помешканні.

Якщо ви не знайшли серед цих ідей ідеального подарунка на 7 річницю весілля, тоді відкиньте всі ці традиції і символи, а подаруйте те, про що давно мріє ваша кохана людина. Щастя вам!