Якщо гроші дарувати не хочеться…

Якщо гроші дарувати не хочеться…

Вибір подарунка на весілля часто стає досить складним завданням для гостей. Звичайно, найпростіший і найбільш популярний у Львові подарунок, конверт з грошима, вирішує дилему і рятує від тривалих роздумів на тему «Що потрібно молодятам?». Але якщо гроші дарувати не хочеться, тоді варто подумати, чим можна порадувати молодят. В цій статті ми спробуємо дати вам декілька порад, які допоможуть вам зорієнтуватися в цьому нелегкому питанні.

Єдиний вірний спосіб вгадати з подарунком – це запитати в молодої пари або їхніх батьків, що їм хотілося б отримати в подарунок. На заході практика складання wish-листів є досить популярною, а от у Львові серед молодят ще досі не прийнято обговорювати питання подарунків. Хоча даремно, такий список міг би полегшити життя обом сторонам.

Найбільші і найцінніші подарунки, зрозуміло, дарують батьки, дідусі, брати-сестри та близькі друзі. Тому якщо ви з молодятами дуже близькі, то вибирайте презент на весілля відповідний. Що саме можна придбати? Можливо, молодята нещодавно переїхали жити в окрему квартиру чи тільки планують це зробити після весілля? В такому випадку ви можете подарувати корисні товари для дому. Це може бути побутова техніка, посуд, деталі інтер'єру, тощо.

Якщо в новоствореній сім’ї найближчим часом планується поповнення, то можна звернути свою увагу на товари для малюків. Хоча в цьому випадку все ж варто уточнити актуальність того чи іншого подарунку в самих молодят або у близьких людей.

Часто здається, що вибрати потрібний подарунок не можливо, адже у молодят все є. Може, тоді вам варто обрати не дуже практичний, але символічний подарунок, або презент, що забезпечить неймовірні емоції молодій парі. Можливо, ви знаєте про якесь спільне захоплення пари - незвичайний подарунок, пов'язаний з цим захопленням теж може стати гарним варіантом.

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті у вас вже з’явилися цікаві ідеї, що можна подарувати молодятам, якщо гроші дарувати не хочеться. Успіхів!