9 років після весілля. Що подарувати?

9 років після весілля. Що подарувати?

Фаянсове весілля – це 9 років подружнього життя. Якщо ваша сім’я найближчим часом долає цей вже достатньо великий рубіж, не забудьте підготувати один одному подарунки. Що можна подарувати на фаянсове весілля?

На відміну від багатьох наступних річниць, які ви ще будете святкувати, на фаянсове весілля подарунки краще дарувати практичні і потрібні. Це може бути найрізноманітніший посуд: просто керамічний або ексклюзивний порцеляновий. Вважається, що саме на дев'ятому році життя в щасливій сім’ї закінчується весь посуд, оскільки його розбивають "на щастя".

Ще одним варіантом подарунків на фаянсове весілля можуть стати декоративні предмети інтер'єру з кераміки. Оригінальні вази, торшери з декоративними плафонами, ароматичні лампи, статуетки - все це привнесе свіжі ноти і новизну у звичний інтер'єр подружжя. Головне, щоб всі подарунки і привітання на фаянсове весілля були зроблені від чистого серця.

Як відомо, 9 річницю весілля інколи називають ще ромашковим весіллям, тому гарним подарунком можуть стати і речі з ромашковим мотивом. Так, наприклад, легко можна придбати вишиванки з ромашками. Вони можуть стати дуже символічним і дорогим подарунком. Тим більше, зараз величезною популярністю користується ручна робота. Відмінним подарунком зможе стати також картина з ромашковим мотивом.

Важливо пам'ятати, що практичні подарунки завжди актуальні. Адже приємно користуватися подарованою річчю і згадувати про це чудове свято.

Можна, звичайно, обійтися і більш банальним подарунком і просто купити величезний букет ромашок з гарною порцеляновою вазою.

Варто пам'ятати і про безліч магазинів з сувенірною продукцією. У таких магазинах з легкістю можна підібрати подарунок на будь-яку річницю весілля.

Натхнення вам і вдалих пошуків ідеальних подарунків на 9 річницю весілля!