10 річниця весілля. Що подарувати?

10 річниця весілля. Що подарувати?

10 років – це олов’яне або трояндове весілля. В цей день без подарунків просто не обійтися, тому ми пропонуємо вам ознайомитися з нашими ідеями, що можна подарувати на 10 річницю весілля.

Оскільки річниця весілля 10 років називається також трояндовою, то серед подарунків обов'язково повинні бути букет троянд. Чоловік дружині може подарувати букет з 11 троянд, серед яких 10 квіток повинні бути одного кольору - білого або рожевого, а 1 квітка контрастного як символ того, що стосунки повинні бути різноманітними і яскравими.

Гості на річницю весілля також повинні подарувати разом з подарунками букети троянд. Подарунки не обов'язково повинні бути виготовленими з олова, хоча навіть найбільш корисний подарунок можна доповнити невеликим сувеніром з олова.

На десятилітній ювілей подружжю часто дарують рожеву постільну білизну або комплекти з яскравим квітковим принтом, ковдри, пледи, подушки рожевого кольору або з витонченими флористичними мотивами, гарні вази (особливо актуальним буде антикваріат), набори масажних і ароматичних олій з ароматом троянди, символіка і атрибутика феншуй, пари нічних світильників, що випромінюють рожеве світло, тощо. Крім усіляких подарунків рожевого кольору можна звернути увагу і на подарунки сірих тонів. Це, наприклад, може бути набір нових каструль або декілька теплих сірих пледів з натуральної шерсті.

Якщо ви любите екстравагантні і оригінальні подарунки, то можете подарувати олов'яні столові прибори, перев'язані рожевою стрічкою, польові набори посуду, олов'яні сувеніри і пам'ятні статуетки.

Якщо ви хочете здивувати подружню пару, то спробуйте об'єднати зусилля з іншими друзями і створити фільм про історію їхніх стосунків.

Сподіваюся, що після прочитання цієї статті у вас з’явилися ідеї, що можна подарувати на 10 річницю весілля. Успіхів!