Аксесуари довершать образ стильної нареченої!

аксесуари на весілля

Весілля – важливий день в житті кожної дівчини. Цей день ти, мабуть, не забудеш ніколи. Тому важливо, щоб це свято не було затьмарене нічим, щоб всі бажання виконувалися, щоб всі мрії та бажання щодо весілля, були реалізовані.

В день свого весілля наречена повинна сяяти як найяскравіша зірочка. А в цьому тобі можуть допомогти весільні аксесуари. Стильні весільні аксесуари на будь-який смак можна знайти у весільних салонах міста Львова. Якщо асортимент тебе не задовольняє, то оригінальну прикрасу завжди можна замовити в Інтернеті. Які ж аксесуари можуть допомогти тобі виглядати чарівно на твоєму святі?

Фата – основний весільний аксесуар. Ця традиція, мабуть, ніколи не помре, адже саме фата - головна частина образу нареченої, яка підкреслює жіночність і ніжність.

Брошки на сукні нареченої виглядають дуже оригінально. Брошки можуть бути позолоченими, або ж наречений може подарувати нареченій до сукні срібні, золоті брошки прикрашені каменями. Такі прикраси теж можуть мати символічний характер. Це може бути брошка у формі серця, брошка-квітка, брошки у формі різних візерунків і геометричних форм. До речі, розглядаючи в одному Інтернет-магазині женские броши и булавки побачила дуже оригінальні моделі, які мають спеціальну застібку, що дозволяє носити їх також і в якості шпильки для весільної зачіски.

Підв'язка теж повинна бути в нареченої! Не ігноруй цей предмет багаторічних традицій. Віддай шану прабабусям і одягни підв'язку. Підв'язка - данина минулому, адже наші бабусі раніше носили їх, щоб не сповзали панчохи. У наш час наречений знімає зі своєї нареченої підв'язку і кидає її своїм неодруженим друзям.

Обов'язково в день, коли у тебе буде проба весільної зачіски, одягни також і прикраси. Вони повинні підходити не тільки до сукні, а й до зачіски. Ось декілька цікавих порад щодо підбору прикрас в залежності від того, який виріз має сукня.

Якщо у тебе плаття з високим вирізом або до плечей, то підбери невелику прикрасу, яке буде знаходитися на рівні горловини. Нічого надто довгого, щоб прикраса не відволікала уваги від сукні , а лише гармонійно доповнювала її.

Плаття без бретелей? Ось де простір для фантазії. Ти можеш обрати найбільш оригінальну модель.

До речі V-подібний виріз ідеальний для короткої шиї. З таким вирізом краще підбирати прості прикраси з тонким ланцюжком, щоб вони повторювало форму вирізу.

Головне, будьте впевнені, що саме ви є найкрасивішими нареченими у світі! Будьте щасливими і коханими!