Як вибрати готель для першої шлюбної ночі

Як вибрати готель для першої шлюбної ночі

Підготовка до першої шлюбної ночі – важливий момент у процесі організації весілля. Якщо ви хочете провести ідеальну шлюбну ніч, виберіть час, щоб правильно обрати готель і номер.

У багатьох готелях є кілька номерів для молодят, тому якщо вам показують фотографії чудового люксу з окремим ліфтом і на останньому поверсі, перевірте, чи справді вас туди заселять. Також варто перевірити зручність розташування.

Довідайтеся час заселення і виселення, тому що в кожному готелі існують свої власні правила. Не варто сподіватися, що виселення за замовчуванням опівдні, як у більшості закладів, таких як отель Лама в Киеве. Деякі практикують виїзд рано вранці, а після весілля навряд чи ви зможете встати в потрібний час, тому заради декількох годин сну вам доведеться оплачувати додаткову добу. Довідайтеся всі правила готелю, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

Визначтеся, де ви бажаєте зупинитися - у номері або в апартаментах. Деякі готелі мають досить розмите поняття того, якими повинні бути апартаменти. Тобто ви будете чекати безліч ванних кімнат, додаткову спальню, вітальню, балкон і так далі, а одержите кімнату з великою ванною і окремим виходом на вулицю. Це приведе до неймовірного розчарування. Відразу вносьте ясність, кімната якого класу вам потрібна, і якщо є можливість, перевірте на сайті опис і фото апартаментів.

Довідайтеся, на які додаткові послуги вам варто сподіватися, а про які доведеться потурбуватися самостійно. Як правило, масу додаткових послуг можна одержати тільки тим, хто проживає в номерах певного типу. Бронюючи номер, обов'язково уточнюйте, на які послуги ви зможете розраховувати, щоб уже в ніч весілля не відчути проблем.