Мрієте про церемонію на березі моря — весілля в Одесі!

організуйте весілля в Одесі

Кожного року все більше молодят вирішують провести весільну церемонію подалі від дому, на березі моря, або у Європі. Деякі обирають для цього тропічні острови, хтось зупиняє свій вибір на Чехії, з її замками та затишними кафе, а хтось обирає якесь гарне українське місто, наприклад, Одесу. А кращі весільні агентства Одеси з радістю запропонують свої послуги з організації вашої церемонії.

Організація весілля в Одесі має ряд переваг перед Балі або Австрією. В першу чергу це вартість послуг, яка буде лише трохи відрізнятись від цін у вашому рідному Львові або Москві, навіть із урахуванням переїзду та проживання.

Друга перевага Одеси це звичайно море. Хто із нас не мріє про чарівну церемонію на фоні морських хвиль?

Третьою перевагою Одеси можна вважати рідний менталітет жителів та знання вітчизняних весільних традицій усіма людьми, які будуть допомагати вам в організації вашого свята. Погодьтесь, не так просто пояснити весільного агентству де-небудь на Балі, що таке весільний коровай і чому ви обов'язково бажаєте покласти його на символічний рушник.

Отже, про що вам потрібно потурбуватись перед тим, як доручити обраному весільному агентству організацію вашого свята? Перш за все, це дата церемонії. Море у багатьох з нас асоціюється з літом, але організація весілля у середині липня може бути надто важким випробуванням для вас та ваших гостей, температура повітря до 40 градусів за Цельсієм не дуже сприяє комфортному проведенню шестигодинної фотосесії. Оптимальним часом для весілля в Одесі буде період з середини квітня до початку червня і вересень. Це достатньо теплі дні, але при цьому на вулицях не так спекотно, а пляжі ще (або вже) не заповнені туристами, які псують такі цінні кадри.

Друге, це кількість ваших гостей. Це можете бути тільки ви і, наприклад, троє чи четверо ваших найкращих друзів (такі церемонії часто називають «символічним весіллям») або це буде шумна компанія на 20-50 людей. У будь-якому разі, всі ці люди будуть вам вдячні за можливість змінити звичайне середовище і повністю поринути у ваше свято.

Після того, як ви дали відповідь на перше та друге питання, ви можете переходити до вибору професіоналів, які допоможуть вам організувати все з максимальним комфортом. На що варто звернути увагу, обираючи агентство? В першу чергу це звичайно досвід роботи на місцевому ринку. Друге, це досвід дистанційної роботи  з молодими парами з інших міст. У телефонній розмові спробуйте відчути, наскільки ці люди розуміюсь вас та готові запропонувати вам  оптимальний набір послуг за розумну ціну.

Сподіваємось, усе викладене в цій статті допоможе вам зробити своє свято дійсно казковим!

До зустрічі в Одесі!

За матеріалами Cores Event — одеської весільної агенції www.bestwedding.od.ua

выездная роспись на берегу моря в Одессе