Як організувати весілля в еко стилі?

Як організувати весілля в еко стилі?

Екологічні теми сьогодні, як ніколи раніше, актуальні. Люди стали більш відповідально ставитися до навколишнього середовища. Зараз модно захищати природу. Але для багатьох людей це не данина моді, а базові принципи життя. Саме для таких людей весілля в еко стилі є оптимальним варіантом.

Як організувати весілля в еко стилі?

Якщо весілля святкується влітку, то вибрати місце для весілля дуже легко. Застілля можна організувати під відкрити небом. Якщо на вулиці холодно, то для такого свята підійде не кожне приміщення. Зал не повинен бути занадто розкішним, меблі можуть бути дерев'яними.

Варто зазначити, що весілля в стилі еко накладає певні зобов'язання і на гостей. Костюми і плаття не можуть бути виготовлені зі штучних матеріалів. Тільки бавовна, шовк, льон.

Подарунки для молодят теж повинні відповідати вимогам екології. Не рекомендується дарувати живі зрізані квіти. Можна подарувати декоративні ромашки, але можна дарувати квіти в горщиках або штучні. І не просто штучні, а виготовлені з шовку або інших натуральних матеріалів.

Весільний кортеж на такому весіллі досить сильно відрізняється від того, до якого ми звикли. Оптимальний варіант - карета. Можна використати електромобілі, а можна і велосипеди.