Де знайти хорошого ведучого на весілля?

Де знайти хорошого ведучого на весілля?

Про важливість вибору професійного тамади, думаю, говорити не варто. Адже всі молоді пари, які мріють організувати вдале весілля знають, що ведучий на весіллі створює атмосферу свята. Однак розуміння важливості цього вибору не зменшує проблем, пов’язаних з пошуком професіонала. Де знайти професійного ведучого на весілля?

Спробуйте пошукати тамаду в мережі Інтернет. Такий спосіб пошуку є найбільш зручним і швидким але, на жаль, найбільш ризикованим. Звичайно ж, ви будете мати перед очима інформацію про роботу кількох ведучих одночасно і зможете зробити вибір, але... можете натрапити і на початківців-авантюристів, які бажають легкої наживи. Звертайте увагу на тих професійних ведучих, у яких є свій власний сайт в мережі Інтернет, поспілкуйтеся з ними по скайпу, зараз це модно. Також пошукайте на різних сайтах відгуки молодята. Завдяки інформації, представленій на сайті http://eventor.ru/vedushchie/oksana-pushkina, можна зробити висновок про професіоналізм тамади.

Можна спробувати пошукати тамаду за допомогою знайомих. Прислухайтеся до рекомендацій друзів і знайомих, які вже користувалися послугами певного тамади. Не варто прислухатися до думки працівників ресторану або кафе, тому що ці люди зацікавлені в просуванні певної людини.

Після того, як відберете необхідних кандидатів, обов'язково призначте їм особисту зустріч і поговоріть з кожним тамадою. Звертайте увагу на зовнішній вигляд потенційного ведучого вашого весілля, правильну мову і чітку дикцію, на загальний культурний рівень.

Обов'язково перегляньте відеозаписи за участю обраного тамади. Професійний ведучий обов’язково повинен вислухати всі побажання молодят.