Перші кроки у плануванні весіля

Перші кроки у плануванні весіля

З року в рік молодята змінюють своє бачення самого весілля і весільної церемонії. Останнім часом всі намагаються відійти від традиційних святкувань, і привносити в своє свято щось нове, оригінальне, миле і затишне.

Всі традиції, на щастя чи на жаль, відходять на задній план і вперед виступають західні прості свята, які продумані до дрібниць.

А з чого ж усе починається? Початком великого свята і тривалої підготовки є заповітна пропозиція руки і серця, й позитивна відповідь на цю пропозицію. Саме з цього моменту починається низка різних підготовчих процесів і дій.

Буквально з недавнього часу молодята почали замислюватися про святкування заручин. І ми вважаємо, що це досить непогана традиція і хороший привід зібратися всією родиною та близькими друзями, і гарненько обговорити всі плани на найближче майбутнє. Грандіозного святкування з цього робити не варто, але зібрати всіх в невеликому і затишному ресторанчику, або ж просто на природі варто. На такій зустрічі Ви можете всім доступно розповісти про свої плани, вручити запрошення, попросити друзів бути дружками і дружбами у вас на весіллі. Також ваші близькі родичі не будуть залишатися осторонь і можна буде обговорити всі дати, зал для весілля, церемонію одруження та інші важливі моменти.

Далі варто починати складати список гостей. Це варто робити з самого початку планування весілля, адже від кількості запрошених, і буде залежати загальна концепція весілля і обраний вами ресторан, також можна буде приблизно спланувати розваги і загальний бюджет. Варто врахувати, сто не всі ресторани можуть вмістити велику кількість людей, і в той же самий час потрібно подивитися чи не буде ваша невелика весілля «губитися» у величезному залі, або ж ділити одне і те ж приміщення з іншими святкуваннями. Тому вводячи в інтернеті запит «Весільний зал Чернівці», першим ділом звертайте увагу на його місткість.

Наступним кроком має бути вечеря з батьками. Дуже важливо заздалегідь познайомити батьків між собою, тоді на самому весіллі і в подальших приготуваннях не буде ніяких недомовленостей і казусів, і всі будуть відчувати себе в своїй тарілці. Таке знайомство варто проводити десь на нейтральній території. Найкраще буде якщо ви знайдете затишне місце в інтернеті за запитом «ресторан Чернівці», і відвідайте його. Така невимушена обстановка не змусить нікого турбуватися з приводу різних подачі страв і дасть можливість обговорити всі деталі в спокійній обстановці.