Овочі та фрукти як весільний декор

Овочі та фрукти як весільний декор

Вибір декору на весілля є надзвичайно відповідальним моментом у процесі підготовки до свята, адже саме цей вибір задає стиль та атмосферу заходу. Не секрет, що більшість молодят мріють організувати оригінальне весілля, приємно здивувати всіх гостей своєю креативністю та гарним смаком. Існує безліч ідей оригінального декору на весілля, однак сьогодні ми хотіли б звернути вашу увагу на те, чого восени є вдосталь. Саме овочі та фрукти можуть відіграти ключову роль в оформленні весілля.

Так, свіжими овочами та фруктами можна не тільки ласувати, їм завжди можна знайти ще не одне цікаве застосування. Починаючи від букета нареченої, закінчуючи складними елементами декору. Вони відмінно доповнюють квіткові композиції додаючи яскравість, глибину і колорит. Вони навіть можуть допомогти заощадити вам відведений бюджет на флористику та декор, більшість фруктів і овочів коштує набагато дешевше, ніж квіти. Звичайно, можна використати і овочі з власного городу, але до цього вам потрібно буде підготуватися заздалегідь. Такий декор пасуватиме і до богемного стилю, і до сільського стилю рустик.

Ви можете доповнити свій весільний букет артишоками, чорницею в темно-фіолетових відтінках і яскраво-зелених для додаткової текстури. Для оформлення весільної церемонії можна використати мініатюрні фруктові дерева.

Овочі та фрукти як весільний декор

Допоможіть вашим гостям знайти свої місця, використовуючи незвичайні таблички. Виберіть фрукт або овоч, який доповнює колірну палітру вашого весілля або зробіть творчі таблички самостійно. Прикрасьте композиції на столах ваших гостей виноградом, яблуком, яскравим перцем або соковитим помідором. Ну і звичайно ж весільний торт теж варто прикрасити свіжими фруктами.

Овочі та фрукти як весільний декор

Шукайте натхнення в простому і ви обов’язково придумаєте ідеальний декор для власного весілля!

Овочі та фрукти як весільний декор

Рекомендуємо прочитати також: