Як прикрасити кімнату нареченої?

Як прикрасити кімнату нареченої?

Підготовка до весілля – це дуже складний процес, який складається з багатьох дрібниць. Звичайно, про весільне плаття, зачіску, макіяж, букет, ресторан ми згадуємо в першу чергу. Однак не варто забувати і про дім нареченої, з якого за традицією майбутній чоловік забере свою кохану.

"Навіщо прикрашати кімнату нареченої? Адже досить і оформлення банкетного залу". Так скажуть багато молодят, але не варто забувати, що дім нареченої також відіграє важливу роль на весіллі: тут будуть зроблені перші весільні фотографії нареченої, сюди за нею приїде наречений, тут буде відбуватися викуп, тут батьки благословлятимуть молодят. Необхідно, щоб ця кімната також була красиво і вишукано прикрашена.

Навіть прості дрібниці допоможуть створити урочисту, романтичну і святкову атмосферу. Що в цьому випадку можна використати?

Квіти гарні в будь-якому вигляді. Підійдуть троянди, гладіолуси, іриси, лілії, хризантеми, кали. Та й більш скромні мешканці домашніх садів теж підійдуть: залежно від пори року, можна використати тюльпани, нарциси, ромашки, маргаритки і так далі. Можна просто розставити на видних місцях вази з пишними букетами, а можна по експериментувати з пелюстками: розсипати їх на підлозі або наповнити ними елегантні посудини зі скла.

Як прикрасити кімнату нареченої?

Як би банально не виглядали повітряні кульки, але зате виходить дуже святково. Різнобарвними кульками прикрашають штори, вікна, двері, прикріплюють їх до дзеркал або столів. Потім всі ці кульки не забудьте взяти з собою в ЗАГС: говорять, якщо молодята відпустять їх у небо після церемонії реєстрації - це на щастя.

Як прикрасити кімнату нареченої?

Кімнату нареченої можна декорувати повітряними паперовими гірляндами. До речі, живі квіти теж годяться для виготовлення подібних прикрас. Якщо весілля відбувається взимку, то можна обіграти і тематику сніжинок. Таку гірлянду можна зробити і з фотографій нареченої (можна разом з нареченим).

Як прикрасити кімнату нареченої?

Всі ми вирізали в дитячому саду або в школі різнобарвні прапорці з паперу, а потім розвішували їх на довгих нитках, для того, щоб зробити приміщення більш ошатним до якого-небудь свята. Щось подібне можна організувати і на весілля.
Тільки бажано опиратися на ніжну пастельну колірну гаму. На прапорцях і вимпелах можуть бути зображені символи весілля - обручки, голуби, серце. Якщо є можливість, непогано було б вирізати прапорці з тканини і обробити мереживом.

Як прикрасити кімнату нареченої?

Ефектно кімнату нареченої прикрасять і помандери. Це невеликі кулі, прикрашені живими або штучними квітами. Робляться вони дуже просто: на круглу основу (можна взяти пінопласт або зім'яти газету у вигляді кулі) наклеюються штучні квіти (які можна зробити з атласних стрічок або гофрованого паперу) або прикріпляються живі квіти так, щоб між ними не було зазорів. До одного кінця кулі кріпиться тонка стрічка, за яку вона потім і підвішується.

Як прикрасити кімнату нареченої?

Отже, ми розповіли вам про те, як можна прикрасити кімнату нареченої в день весілля. Щоби все виглядало красиво, інколи батьки нареченої роблять косметичний ремонт напередодні свята. В такому випадку змінюється інтер’єр кімнати, оновлюються меблі.

newdesign.com.ua