Повітряні кульки як стильний весільний декор

Повітряні кульки як стильний весільний декор

В процесі підготовки до весілля ми обов’язково згадуємо про оформлення свята. Справжнє весілля важко уявити без красивого декору і відповідного оформлення. На сайті girko.lviv.ua ми постійно намагаємося публікувати інформацію про актуальні весільні тренди. Здавалося б, чого тільки не придумають і не використають в якості весільного декору. Інколи фантазії наречених просто немає меж. Однак, все ж є у весільній моді те, що можна назвати класикою і те, що буде актуальним завжди.

Завидною популярністю серед наречених користується оформлення весілля повітряними кульками. Регулярно на весільних форумах з’являються такі повідомлення: «Де замовити оформлення повітряними кульками?» чи «Посоветуйте воздушные шары на заказ!». Однак дуже часто в просторах інтернету можна наштовхнутися на думку, що повітряні кульки роблять будь-яке оформлення дешевим. Це не означає, що оформлення кульками обійдеться дешево, це означає, що навіть найдорожчий проект, найбільш розкішний декор, найбільш елегантні рішення при використанні повітряних кульок втрачають свою добірність, витонченість та елегантність. Звичайно, якась доля правди в цьому є, однак лише в тому випадку, якщо ви використовуєте стандартні, набридлі рішення.

Для того, щоб оформлення повітряними кульками виглядало стильно та яскраво, скористайтеся ідеями, які ми пропонуємо в цій статті.

Використайте повітряні кульки на фотосесії. Можна використати одну або декілька великих круглих кульок. Виглядає це дуже стильно і яскраво. Також повітряними кульками можна оформити фуршетний стіл або солодкий стіл. Цілком доречно кульки виглядають над танцювальною зоною, при вдалому підборі кольору - при виїзній реєстрації, в інсталяціях у зоні відпочинку.

Як елемент сценарію - відпускання кульок у небо. Це можна обіграти як символічне прощання з дівочим прізвищем. Це буде гарною альтернативою китайським ліхтарикам, які можна не скрізь запускати.

Якщо ж формат весілля не передбачає використання кульок, але дуже хочеться, то дівоча вечірка стане відмінним варіантом, коли можна реалізувати цікаві ідеї.
Ну і без кульок на весіллі вам ніяк не обійтися, якщо це тема свята - тоді кульки можна зобразити на запрошеннях.

Щоб бути стильними та оригінальними, використовуйте кульки, що світяться в темряві, нестандартні розміри, гарні кольори (яскраві і соковиті або ніжні пастельні відтінки).

Сподіваюся, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, що навіть такий простий та звичний декор як повітряні кульки можна використати для стильного оформлення вашого весілля. Головне - проявити фантазію та приймати нестандартні рішення. Успіхів!