Освітлення на весіллі або Створюємо романтичну атмосферу

Освітлення на весіллі або Створюємо романтичну атмосферу

Одним з найкрасивіших способів оформлення весілля є використання різноманітних джерел освітлення, які, окрім виконання декоративної та освітлювальної функції, допомагають створити ще й особливу романтичну атмосферу.

Ви можете вибрати те освітлення, яке найбільше пасуватиме до стилю вашого весілля. Якщо ви робите акцент на розкіш та класику, то можете обрати вишукані люстри, а якщо ви полюбляєте ніжність та душевність, то вашим ідеальним вибором стануть свічки.

Загалом варіантів декоративного освітлення на весіллі є багато, а в цій статті ми поговоримо про найбільш цікаві та актуальні.

Свічки не користаються популярністю на львівських весіллях. А даремно! Адже такий декор виглядає просто приголомшливо, особливо, якщо ви докладете зусиль і підберете однакові підсвічники в стилі вашого весілля. Свічки символізують тепло та затишок і саме для весілля в холодну пору року їх можна вважати дуже вдалим вибором. До такого декору варто придивитися і тим молодятам, які планують організувати власне весілля в стилі рустик.

Освітлення на весіллі. Свічки

Різноманітні гірлянди – це класика. На нашому сайті ви знайдете безліч ідей, як оформити весільний зал за допомогою гірлянд, виготовлених з паперу. Однак гірлянди також бувають і світлодіодні. Такі гірлянди не тільки будуть виконувати роль додаткового джерела світла, але й стануть відмінним декором. Світлодіодні гірлянди, як правило, обирають для вуличного освітлення. Наприклад, дерево, прикрашене такими гірляндами виглядає просто розкішно. Якщо ви хочете купити гірлянди у Львові, тоді завітайте на сайт led-world.com.ua. Величезний асортимент дає можливість реалізувати будь-яку вашу забаганку!

Освітлення на весіллі. Гірлянди

Китайські паперові ліхтарики давно вже не вважаються чимось екзотичним. Навпаки, цю чудову традицію дуже полюбляють молодята в нашому місті. Весільні гості з задоволенням беруть участь в процесі запускання небесних ліхтариків, а фотографії виходять надзвичайно красиві!

Освітлення на весіллі. Китайські паперові ліхтарики

Відеопроектори гобо – неординарний, але дуже цікавий вибір. Розмаїтість трафаретів (слайдів) дозволяє створювати на підлозі, стінах, стелі оригінальні світлові написи, малюнки, монограми і будь-які тематичні зображення.

Освітлення на весіллі. Відеопроектори гобо

Люстра може використовуватися як центральний елемент декору на весіллі. Тільки погляньте як шикарно виглядають такі інтер’єри!

Освітлення на весіллі. Люстра