Аквадизайн – новинка в оформленні весілля

Аквадизайн – новинка в оформленні весілля

Всі наречені мріють про стильне та оригінальне весілля. Тому пошук ідей для весілля в процесі підготовки до свята стає звичною справою. Сьогодні ми розповімо вам про новинку в оформленні весілля – аквадизайн.

Що таке аквадизайн? Це будь-які водні пристрої, що виконують також декоративну функцію. Аквадизайн буває інтер’єрний і ландшафтний. Король інтер’єрного аквадизайну - це звичайно ж акваріум. Акваріуми прикрасять і пожвавлять будь-яке приміщення, в тому числі і ресторан, в якому відбуватиметься весільний бенкет.

Існує також і більш легкий варіант аквадизайну інтер'єра - це водоспади і фонтани. Вони бувають різних видів, але всі покликані зволожувати повітря в приміщенні і пожвавлювати інтер’єр.

Отже, не зважаючи на те, що аквадизайн – це стильний декоративний тренд, це ще й потужний засіб релаксації, а також зволоження інтер'єру. Детальніше про мистецтво оформлення інтер’єру за допомогою аквадизайну можна прочитати також на сайті aquafanat.com.ua.

Чи можна використовувати аквадизайн в оформленні весілля? Звичайно, що так! Прекрасно виглядають на фуршетних і банкетних столах, прикрашені келихи, наповнені різнобарвною водою з свічками. Також в якості стильного декору використовуються келихи або круглі невеликі акваріуми з підсвічуванням, в яких плавають живі золоті рибки, серед пелюстків лотосу і різнобарвних каменів.

Красиво виглядатимуть дві золоті рибки в акваріумі перед молодятами. Закоханій парі залишається лише загадати рибкам бажання і воно неодмінно збудеться. У поєднанні з квітами чи драпіруванням тканиною композиція з акваріумом буде виглядати просто чудово.

Хочете оригінальності у весільному оформленні? Тоді замовляйте акваріуми з підсвічуванням на витончених високих ніжках зі скла!

Нагадаємо також, що в аквадизайні використовуються різні екзотичні раковини молюсків, корали, перлини і багато чого іншого. Тому в стильності та витонченості аквадизайну сумніватися не варто!

Не відмовляйте собі у задоволенні оформити власне весілля вишукано та стильно за допомогою аквадизайну!