Прикраси для нареченої: правила вибору

Прикраси для нареченої: правила вибору

Образ нареченої повинен бути довершеним і стильним. І важливе значення відіграє не лише весільна сукня, свою нотку додає кожен елемент ансамблю. Вибір прикрас для нареченої - справа дуже відповідальна і складна. Складність полягає насамперед у тому, щоб вдало поєднати біжутерію і сукню.

Весільні організатори рекомендують починати планування весілля з визначення загального стилю. Після цього всі деталі продумуються більш конкретно. Стиль, кольори, потім декор, плаття. Вибір аксесуарів відбувається на останньому етапі, адже вони є завершальними деталями в загальній концепції свята. Звідси простий висновок: перед тим, як купувати прикраси, потрібно знайти весільне плаття. Однак у цьому правилі бувають і винятки. Іноді ідея образа народжується з першої вірно підібраної деталі, яка і задає весь настрій. Якщо ти знайшла якусь прикрасу і зрозуміла, що не можеш піти з магазину без неї, а плаття в тебе ще немає, то можеш ризикнути і купити. Можливо, коли ти прийдеш у весільний салон, плаття до цієї біжутерії знайдеться як по змаху чарівної палички.

Почуття міри дуже важливе. Особливо, коли мова йде про весільний образ. Правило просте: чим складніший декор плаття, тим скромнішими повинні бути прикраси. З платтям в стилі мінімалізму можна дозволити собі шикарне виразне кольє або сережки.

Подовжене кольє і кульчики з підвіскою - візуально видовжують обличчя, кольє під комір - навпаки. До круглого обличчя краще не підбирати круглі прикраси, обличчя прямокутної форми пом'якшить кольє V-подібної форми.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть тобі підібрати аксесуари та створити стильний весільний образ. Успіхів!