Як правильно вибирати взуття для нареченого?

Як правильно вибирати взуття для нареченого?

Як правило, коли говорять про весільне взуття, мають на увазі туфлі нареченої. Однак наречений на весіллі теж важливий персонаж!

Здавалося б, немає нічого простішого, ніж підібрати взуття для нареченого - можна зайти в будь-який магазин або відвідати онлайн-крамничку, обрати першу пару, що сподобалася, і оплатити покупку. Далі, як говориться, справа техніки - залишиться тільки в призначений день взути туфлі або черевики.

Але процес вибору взуття насправді є набагато складнішим і сьогодні ми розповімо вам, що обов’язково потрібно враховувати, вибираючи взуття для нареченого.

Чоловіки обирають весільне взуття, дивлячись на весь процес з практичної точки зору. Це означає, що на їх думку, ідеальним буде те взуття, яке можна буде носити в майбутньому. Таке рішення раціональне, але варто враховувати урочистість події.

Як правильно вибирати взуття для нареченого?

  • Класичні туфлі - це ідеальний варіант для нареченого. Не хочете витрачати багато часу на створення образу? Тоді обирайте класичний варіант і не прогадаєте.
  • З костюмом краще виглядають туфлі без шнурків.
  • Для весілля найкращим вибором будуть шкіряні туфлі. Замшеве взуття підходить для неформальних заходів. Лакові туфлі пасуватимуть тільки у випадку, якщо на нареченому буде смокінг або фрак.
  • Нареченому з великим розміром ноги не підійдуть туфлі з довгими гострими носиками. В такому взутті він може виглядати трохи незграбно.
  • Туфлі і костюм нареченого повинні бути однакового кольору, але якщо не вдається досягти ідеального поєднання відтінків, то потрібно дотримуватися головного правила: туфлі і ремінь повинні бути одного кольору. Завдання цілком здійсненне, адже зараз в інтернет-магазині взуття tyfli.com можна купити чоловічі туфлі різних кольорів: від білого, бежевого, сірого до коричневого і чорного. З сірим костюмом добре поєднується біла, кольору слонової кістки, блакитна або рожева сорочка, чорні туфлі. До темно-сірого костюма варто підібрати білу або кольору слонової кістки сорочку, сіро-червону або бордову краватку, такі ж шкарпетки, темні туфлі (темно-коричневі або чорні). Чорний костюм ідеально виглядає з білою сорочкою, синьою або чорно-червоною краваткою, чорними або сірими шкарпетками і чорними туфлями. Темно-синій костюм поєднується з білою сорочкою, червоно-блакитною краваткою, темно-блакитними або бордовими шкарпетками і чорними туфлями. До костюму пісочного кольору варто підібрати ніжно-блакитну сорочку, блакитну краватку, але набагато темнішу сорочку, світло-блакитні шкарпетки, світлі туфлі. Світло-коричневий костюм вдало виглядає з білою або рожевою сорочкою, зеленою, чорно-червоною або бордовою краваткою, бордовими шкарпетками і темно-коричневими туфлями. До темно-коричневого костюма потрібно підібрати білу або бежеву сорочку, коричнево-зелену або коричнево-червону краватка, коричневі шкарпетки, темно-коричневі черевики.
  • Каблук повинен бути зручним і відповідати підйому ноги, адже нареченому доведеться провести весь день на ногах і багато танцювати.