В Іспанії з'явилася нерухомість для молодят!

В Іспанії з'явилася нерухомість для молодят

На ринку нерухомості Іспанії з'явився новий вид орендної нерухомості - нерухомість для іноземців-молодят. Про це повідомив виконавчий директор британської компанії Weddіngs&Honeymoons Abroad Нік Группер.

За його словами, в умовах світової фінансової кризи багатьом іноземцям, наприклад англійцям, стало вигідніше влаштовувати весільну церемонію за кордоном, ніж на батьківщині. Серед країн, що пропонують вигідні розцінки по проведенню весіль для іноземців, лідирує Іспанія та Греція.

За його словами, багато компаній в Іспанії в масовому порядку виставляють на ринок оренди спеціальні об'єкти нерухомості, призначені для проведення весільних церемоній і медового місяця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де провести медовий місяць?

Як відомо, Іспанія являє собою величезний історичний музей під відкритим небом. Вишукана гарна, романтична і елегантна Барселона вразить вас унікальною архітектурою. Вас чекають міські музеї, сучасні площі зі співаючими фонтанами та живими скульптурами. А також середньовічні вулички і найбільший в світі Океанаріум залишать незабутні враження.

АКТУАЛЬНО: ТОП-10 найкрасивіших міст світу

З кожним роком, наші молодята, усе частіше почали подорожувати самостійно! Багато люблять зупинятися вже не в готелях, а резервувати для себе окремі апартаменти і приватні обладнані квартири, бунгало і т.д. А хтось навіть спеціально шукає та купує собі апартаменти в Іспанії. Адже вважається, що така покупка є вдалим капіталовкладенням.

Бажаємо успіху!