Весільні прикраси для волосся

Весільні прикраси для волосся

Весільний образ нареченої повинен бути довершеним і добре продуманим. В цьому випадку не достатньо лише придбати сукню і підібрати зручне взуття. Значну увагу варто приділити аксесуарам, які відіграють чималу роль у створенні гармонічного образу нареченої. Сьогодні ми детальніше розповімо вам про весільні прикраси для волосся.

Як відомо, фата є незмінним атрибутом традиційного образу нареченої, символом чистоти і невинності. Фата може бути різною: вузькою і довгою, короткою і пишною. Зачіска, відповідно, створюється під фату і тому наречена обов'язково повинна показати її майстрові.

Весільний вінок – це ще один атрибут класичного образу нареченої. Виготовляється вінок як зі штучних, так і з живих квітів. В другому випадку цей аксесуар варто поєднувати з весільним букетом.

Діадема або тіара додає образу нареченої казковості. Діадема може мати строгий геометричний візерунок, а може являти собою складну прикраса з незвичайних візерунків. Діадеми можуть прикрашатися бусинами, перлами або бісером. Цей аксесуар вдало поєднується з фатою, з високою зачіскою, а також з розпущеними локонами.

Шпильки є незмінними атрибутами весільної зачіски. Причому, шпильки можуть бути як найпростішими, призначеними лише для непомітної і надійної фіксації зачіски, так і декоративними. Також є спіральні шпильки, якими зручно закріплювати дуже складні зачіски.

Не забувайте, що для вдалого результату всі весільні прикраси для волосся потрібно узгоджувати з перукарем, який робитиме вам зачіску. Знайти хорошого майстра сьогодні можна в будь-якому місті. Наприклад, якщо ви шукаєте салони краси в Києві, то актуальна інформація є на цій сторінці – «Свадебные прически в Киеве».