Окуляри чи лінзи: що обрати нареченій?

Окуляри чи лінзи: що обрати нареченій?

Наречені, які носять в повсякденному житті окуляри, часто сумніваються, чи доречним такий аксесуар буде на весіллі. Окуляри чи лінзи? Що краще обрати нареченій?

Насправді окуляри здатні стати невід'ємною деталлю весільного образу дівчини. Головне, правильно підібрати самі окуляри, а також все інше - плаття, біжутерію і так далі.

Якщо ти хочеш одягти окуляри, але при цьому прагнеш зробити їх непомітними, вибирай витончені тонкі оправи нейтральних відтінків.

Про те, що ти будеш в окулярах, потрібно обов'язково попередити і візажиста. Іноді очі через них виглядають меншими, тому макіяж потрібно буде зробити особливий. Крім того, ти повинна бути впевнена, що він не зіпсується в місцях дотику оправи зі шкірою, сама оправа теж не повинна забруднитися від косметики.

Всі особливості догляду за окулярами прекрасно відомі тим, хто їх постійно носить. Але в день весілля можна про все забути. Тому запиши у свій список потрібних в день весілля речей серветки для окулярів, адже вони легко вимащуються, а також запотівають від перепаду температур, і запасні окуляри на випадок, якщо твої раптом зламаються.

Якщо в день весілля ти все-таки вирішила одягти лінзи, а до цього їх ніколи не носила, то тобі заздалегідь потрібно підібрати і спробувати одягнути їх. Робити це все потрібно не пізніше, ніж за місяць до весілля. І на саме весілля окуляри все-таки візьми з собою - про всяк випадок.

Лінзи теж мають недоліки. Не можна допускати їхнього контакту з косметикою або засобами для волосся. Лінзу легко загубити. Якщо ти одягнеш лінзи на весілля, то візьми з собою контейнер для них, рідину для очищення, пінцет і краплі. З огляду на все це, окуляри можуть здатися не таким вже й поганим варіантом. А, щоб переконатися у цьому, рекомендуємо переглянути цю статтю: Наречена в окулярах? Створюємо правильний образ!