Ідеальні нотки аромату для нареченої

Ідеальні нотки аромату для нареченої

Ознайомившись з асортиментом ароматів в інтернет-магазинах, наприклад, здесь, починаєш задумуватися над тим, як складно зробити вдалий вибір. Особливо важко нареченим, які мріють, щоб в день весілля все було ідеально. Ідеальний аромат повинен невидимим шлейфом доповнювати весільний образ, а невдалий аромат може зіпсувати настрій і спричинити головний біль.

Впродовж одного місяця жінка може по-різному сприймати один і той самий парфум. В період гормональних стрибків перед "критичними днями" сприйняття змінюється, і парфуми, які сподобаються тобі в цей час, в підсумку можуть бути поставлені далеко на полицю і забуті. Найкраще вибирати аромат в середині циклу.

Процес вибору вдалого аромату може тривати кілька днів. Краще повернутися і ще раз оцінити аромат, що сподобався, а потім прийняти остаточне рішення. Спочатку аромат варто наносити на спеціальні паперові смужки і тільки ті варіанти, які сподобалися, пробувати на тілі.

Напевно, усім, хто коли-небудь, вибирав парфуми, відомо, що вже після третього варіанту, ніс перестає розрізняти запахи, і всі аромати починають зливатися в один важкий дурманний шлейф. Як правило, в магазинах парфумерії на цей випадок стоять стаканчики з кавовими зернами. Їхній сильний запах допомагає "протверезити" нюхові рецептори і повернути чутливість до більш тонких ноток парфуму.

У кожної дівчини індивідуальний характер і всі ми обираємо різні парфуми. Але є нотки, які традиційно вважаються ідеальними для наречених. Крім того кажуть, що вони приносять удачу.

Флердоранж

Ніжна квітка з тонким приємним ароматом, символ чистоти і невинності. Флердоранжем декорують плаття, з нього роблять вінки, додають його в букет нареченої. Аромат флердоранжу, як і сама квітка, принесе удачу в шлюбі на довгі роки.

Жасмин

Елегантна і жіночна квітка кохання. Аромат є природним афродизіаком, тому ідеально підійде для першої шлюбної ночі.

Ваніль

Класичний жіночий аромат. Своїми солодкими кондитерськими нотками він здатний покращити настрій і подолати будь-яку депресію.

Троянда

Ця квітка, як і жасмин, вважається природним афродизіаком. Символ кохання. Вважається вдалим вибором для весілля. Але, вибираючи запашну троянду, будьте обережні. Її запах може стати досить важким у поєднанні з іншими ароматами.