Брекети і весілля

Брекети і весілля

Брекети - це спеціальні системи, які виправляють неправильне положення зубів або неправильний прикус. Термін носіння брекетів не можна визначити точно без втручання лікаря. На це впливає кілька факторів. Наприклад, вік. У дитячому віці прикус виправляється швидше, ніж у дорослої людини. Звичайно ж, впливає і ступінь занедбаності ситуації. У найлегшому випадку термін носіння може тривати десь півтора року, у найбільш складному - до трьох років.

Як правило, брекети виготовляються з таких матеріалів: керамічні, сапфірові і металеві. Багато дівчат не хочуть носити брекети, боячись, що вони будуть погіршувати зовнішній вигляд зубів. Але насправді набагато краще носити брекети якийсь час, ніж все життя соромитися своєї посмішки. До того ж, як тільки з'являться перші результати, ви оціните всі переваги. Як можна не любити те, що дарує гарну посмішку?!

Існує ще одне популярне питання, пов'язаний з носінням брекетів, досить пікантне. А як же бути... з поцілунками? Адже їх потрібно носити досить тривалий період, не можна ж поставити хрест на особистому житті на весь цей час. По-перше, те, що брекети заважають цілуватися - абсолютний міф. А по-друге, брекети справжньому коханню не перешкода!

Їх у жодному разі не можна знімати навіть на кілька годин. Навіть у власний день весілля. Це може звести до нуля весь ефект, зуби можуть встати на своє колишнє місце. А от гарним виходом з ситуації будуть керамічні або сапфірові брекети. На фотографіях вони майже не помітні, навіть на портретних фото вони виглядають досить естетично. У кожному разі, фотографія нареченої з кривими зубами нітрохи не краща, ніж із брекетами.

Якщо ви досі переживаєте через брекети, погляньте на фото цих наречених. Брекети стали своєрідною ізюминкою їхнього весільного образу і зовсім його не псують!

Брекети і весілля

Брекети і весілля

Підбирайте оптимальні для вас брекети і носіть їх сміливо, адже згодом ваша усмішка буде сяяти, а зуби будуть рівними та красивими! Дізнатися стоимость брекетов ви можете, відвідавши сайт mydentist.ua.