Купальник для нареченої: мода 2014

Купальник для нареченої: мода 2014

Весілля важливе для кожної нареченої, адже в цей день реалізовуються всі дитячі мрії та розпочинається новий етап життя.

І який би формат весілля - традиційний, модний або компромісний - ви не обрали і як би не відбулося святкування, після цього дня настає ще більш прекрасний час, який у народі не даремно називають "медовий місяць". Давно вже традиційним стало проведення перших тижнів життя молодої сім’ї у весільній подорожі.

Кожна дівчина, що готується до весілля, на зубок пам'ятає величезний список тих речей, які треба купити. Плаття, фата, підв'язка, прикраси, нижня білизна, туфлі, сумочка... У деяких наречених цей список збільшується в міру наближення заповітного дня. Але мало хто замислюється про те, що абсолютно окреме, повноцінне і дуже важливе вбрання для весільного образу – купальник для нареченої, який ви одягнете під час весільної подорожі!

Що цікаво, в усьому світі сотні марок нижньої білизни регулярно створюють нові колекції для наречених. Але до купальників добралися поки деякі з них.

Всі ці купальники для наречених романтичні і еротичні одночасно. У моделях, як правило, використовується багато стрічок, бантів, шнурівок, воланів і мережив. Якщо торік практично всі купальники для наречених були білосніжними, то в колекціях 2014 року більшість моделей мають бірюзові елементи на білій основі. Що й казати, виглядають вони приголомшливо на засмаглому тілі на фоні бірюзової води і білого піску.

Родзинка сезону - в’язані купальники. Дуже часто в’язані виробу виглядають набагато вишуканіше, ніж моделі, пошиті з тканини. Хоча придбати цей варіант вирішуються не всі, а лише ті жінки, які хочуть виділятися серед навколишніх. Але нареченим саме це і потрібно!

Ті модниці, яких приваблює оригінальний і цікавий покрій речей, повинні звернути свою увагу на купальники, прикрашені металевими брошками у вигляді сердець, бусинками, колечками і т.д. І звичайно, не варто забувати про аксесуари, які роблять образ завершеним, такі як сонцезахисні окуляри, оригінальна пляжна сумка, солом'яний капелюшок або яскраві прикраси.

Якщо ви не змогли підібрати купальник для весільної подорожі в магазинах Львова, тоді рекомендуємо відвідати український інтернет–магазин дизайнерських купальників fashionplace.com.ua. Інтернет-шопінг – це давно вже новинка для сучасних наречених.

Модні купальники для наречених у 2014 році: фото

Купальник для нареченої: мода 2014

Купальник для нареченої: мода 2014

Купальник для нареченої: мода 2014

Купальник для нареченої: мода 2014

Купальник для нареченої: мода 2014

Купальник для нареченої: мода 2014

Нехай Ваш святковий настрій нареченої збережеться під час весільної подорожі, де на пляжі ви разом з нареченим насолоджуватиметеся першими днями вашого спільного сімейного життя.

Вдалого відпочинку і море позитивних емоцій!