Диван чи ліжко: що краще вибрати молодятам?

Диван чи ліжко: що краще вибрати молодятам?

Зрозуміло, що спальня для молодят – це дуже важливе місце в квартирі. Крім головної функції меблі для сну, диван або ліжко, може виконувати безліч інших. Наприклад, можна провести вечір з книгою або за переглядом фільмів, зручно вмостившись з пледом на дивані.

Отже, коли ми говоримо меблі для сну, то передусім маємо на увазі ліжко або диван. В цій статті ми детальніше проаналізуємо обидва варіанти, визначимо їх переваги та недоліки.

Ліжка були, є і будуть завжди. Завжди вважалося, що чим дорожче ліжко, тим більше цінують себе його власники. Варто відзначити, що і у наш час ліжка абсолютно не дешеві.

Серед всіх переваг ліжка варто виділити декілька основних. І в першу чергу це комфорт. Відчуття після відпочинку на ліжку або дивані абсолютно різні, і це справді так. Ліжко не потрібно розкладати щовечора. На нього можна лягти в будь-який момент, щоб, наприклад, здрімнути. Сучасна промисловість випускає для ліжок зручні ортопедичні матраци, які створені спеціально для мінімального навантаження на хребет під час сну. У багатьох випадках ортопедичні матраци дають можливість позбутися від різних викривлень хребта.

Спальня, пелюстки троянд, свічки - це справжня романтична атмосфера, яку можна створити абсолютно в будь-якому приміщенні, де є ліжко.

Читайте також: Яким повинне бути подружнє ложе?

Однак ліжко має і недоліки. Вартість хорошого, якісного ліжка набагато вища, ніж дивану. Варто зазначити, що можна знайти недорогий варіант, але якість як самого ліжка, так і матрацу, буде не на висоті. Також ліжко вимагає багато місця, при цьому для нього просто необхідно окреме приміщення.

Якщо для молодят питання вільного простору є дуже важливим, то вони, як правило, обирають диван. Дивани - це ідеальний варіант спальних меблів для малогабаритних квартир. У складеному вигляді може використовуватися вдень як місце для відпочинку або роботи, а вночі - як місце для сну.

Для будь-якого розміру і дизайну інтер'єру приміщення цілком реально підібрати свій диван. Євро-книжки, кутові дивани - можна придбати будь-який або спроектувати під свої потреби.

Хоча і дивани мають певні недоліки. Намагайтеся підбирати такі дивани, які позбавлені незручної і складної конструкції, щоб була можливість без сторонньої допомоги складати і розкладати. Також вам доведеться щоранку забирати постільну білизну, а ввечері назад застеляти.

Отже, якщо дозволяє площа квартири, то краще обирати ліжко. Не забудьте підібрати якісний матрац. А відповідь на запитання «сколько стоит матрас?» ви знайдете на сайті alcove.ru.

Вдалого вам вибору!