Манікюр на весілля: модні тенденції

Манікюр на весілля: модні тенденції

Кожна наречена мріє у день весілля виглядати чарівно, ніжно та привабливо. Ізюминкою в образі нареченої може стати весільний манікюр. Сьогодні є можливість вибирати що завгодно: художній, французький манікюр, ліплення.

Якщо вам подобаються довгі нігті (природні або нарощені), то довжина не більше 10 міліметрів буде найбільш вдалою. Дуже довгі і загострені нігті вже не в моді. Якщо у вас нігті короткі, не переживайте - у салоні майстер манікюру зробить все, що треба, щоб вони виглядали красиво.

Всі варіанти манікюру варто обговорити зі стилістом заздалегідь. Колір повинен поєднуватися з вашим платтям і аксесуарами у єдиний ансамбль. Звичайно, у весільному манікюрі переважають світлі ніжні відтінки: білі, бежеві, рожеві.

Якщо наречена може похвалитися засмаглою шкірою, то підійде французький манікюр або золотисті, персикові відтінки. Зі світлою шкірою вдало поєднуються пастельні тони.

Французький манікюр ніколи не виходить з моди. Іноді його роблять з різними варіантами. Наприклад, край нігтя можна виділити кольором, який є у квітах нареченої, зробити ліплення на підмізинному пальці. Можна виділити не край нігтя, а лінію «усмішки» біля основи нігтя.

Мрія багатьох наречених - оксамитовий манікюр. Він може бути будь-якого відтінку. Зробити такий манікюр можна своїми руками. Такий манікюр дуже стійкий.

Мереживний манікюр виглядає ніжно на нігтях будь-якої довжини. На пластину нігтя наноситься найтонше мереживо і закріплюється гелем. А іноді майстер фарбами наносить візерунок у вигляді мережива. Можна ніготь прикрасити блискітками.

Градієнтний манікюр виглядає красиво і дорого. А нігті в стилі cavіar – це ідеальний вибір сміливих наречених. Насправді ніготь і виглядає, начебто покритий дрібними ікринками. Нанесення такого манікюру - тривалий процес.

Однотонний манікюр теж буде завжди в моді. А який лак (яскравий чи пастельні відтінки) нанести, вирішувати нареченій. У салоні можна зробити процедуру, що зветься шелак. Роблять її за допомогою лаку і гібриду гелю. Такий манікюр дуже практичний і зберігається близько двох тижнів, не вимагаючи корекції.

Вдало зроблений та підібраний манікюр – це ще один внесок в неповторний образ нареченої. Хочете бути неперевершеною? Тоді обирайте тільки професіоналів своєї справи.

Як ви вже зрозуміли, весільний манікюр може бути дуже різним. Будьте стильною нареченою!