Світлодіодні лампи – найкращий вибір для дитячої кімнати

Світлодіодні лампи – найкращий вибір для дитячої кімнати

Зрозуміло, що здоров’я малюка – це найважливіше питання для батьків. Вся турбота про маленьке чудо спрямована на те, щоб забезпечити йому комфортне, безпечне і здорове життя.

Як відомо, здоров'я будь-якої людини залежить від багатьох факторів. Для дітей шкільного віку важливу роль відіграє якість освітлення того місця, де вони виконують домашні завдання. Світлодіодні лампи можуть істотно знизити навантаження на очі, але при цьому важливо купувати якісні лампи в надійного продавця.

Струм буває змінним і постійним. Змінний струм має деяку частоту, з якою напрямок струму змінюється. Звичайні лампи розжарювання, як і лампи денного світла, працюють на змінному струмі, що призводить до їхнього мерехтіння. Це може вплинути на зір дитини, адже мерехтіння хоч і непомітне, але око при цьому знаходиться в постійній напрузі. Світлодіодні лампи позбавлені цього недоліку. Також до їхніх переваг відносять підвищений термін служби (близько 11 років безперервної роботи) і низьке енергоспоживання. На цьому фоні їхня висока вартість - поняття досить відносне: витрачена сума окупиться за рахунок низького споживання енергії і відсутності необхідності частої заміни ламп.

Також світлодіодна лампа не така травмонебезпечна, як лампа розжарювання. У ній немає шкідливих речовин, як в енергозберігаючих лампах. Тому led лампа не спричинить опіків або хімічного отруєння в дитини. А значить, її використання є таким же важливим фактором, як правильне і здорове харчування.

Не варто піддаватися ілюзіям, що зір не залежить від лампи. Зверніть увагу на те, що сама лампа повинна бути повністю закрита плафоном або абажуром, не можна допускати, щоб дитина дивилася прямо на включену лампу, це шкідливо для зору. Якщо лампа буде встановлена в стельовий абажур, то важливо вибрати правильну потужність. Світло не повинне бути занадто яскравим або занадто тьмяним, також можна підібрати комфортний для очей відтінок світла.

Сподіваюся, що ця стаття допоможе вам з вибором освітлення для дитячої кімнати. Будьте здорові!