Що таке слінг?

Що таке слінг?

Кожна мама хоче дати своїй дитині найкраще, тому приділяє їй всю свою увагу. Однак, коли домашніх справ та повсякденних клопотів багато, буває складно все встигнути, і при цьому щоб дитина завжди була поруч. І як же вийти з цієї ситуації? Для таких випадків розумні люди придумали таке нововведення як слінг. Його аналог був розроблений ще багато тисячоліть назад, коли жінки використовували просто шматок тканини для зручного транспортування малюків.

Ще порівняно недавно слінги були батькам у новинку. Сьогодні ж вони користуються дуже великою популярністю. Пояснити такий попит на цей товар просто. Слінг – це справді дуже зручний винахід, який дає можливість мамі вести більш активне життя, а дитині - бути ближчою до своєї найдорожчої людини. До речі, сьогодні ви можете слінг купити в чудовому інтернет-магазині lovetobemom.com.ua.

Існує декілька різновидів слінгів, кожен з яких має свої особливості. Однак, на думку батьків, найбільш практичними є слінги з кільцями і слінги-шарфи.

Слінг з кільцями

Слінг з кільцями - це великий шматок цупкої тканини з двома кільцями. Щоб одягти такий слінг, потрібно одягти його на одне плече, а інший кінець тканини зафіксувати кільцями. Розрахований він для дітей з народження до півтора року. Недоліком є те, що в ньому неможливо носити дітей з вагою більше 10 кг.

Слінг-шарф

Слінг-шарф - це трикотажна або полотняна тканина близько 5 метрів. Слінг-шарф дуже зручний за рахунок того, що коли мама носить малюка, то вага розподіляється рівномірно, не створюючи навантаження на спину. Підходить він для дітей з народження до двох років. Мінусом є те, що шарф буде складно зняти, щоб не розбудити дитину.

Слінг-кишеня

Слінг-кишеня схожий на слінг з кільцями. Але в ньому є спеціальна кишеня, пошита для малюка. Призначений для дітей з народження до двох років. Мінусом є те, що цей слінг не зможуть носити інші члени сім’ї.

Май-слінг

Май-слінги шиють з м'якої, натуральної тканини. Вони схожі на слінг-шарфи, але одягаються набагато простіше. Вага дитини розподіляється рівномірно. Єдиним недоліком є неможливість використання в горизонтальному положенні.

Фаст-слінг (слінг-рюкзак)

Фаст-слінги більше нагадують рюкзачки. Може фіксуватися і на стегнах, і на талії. Його відмінність від всіх видів слінгів у тому, що його легко одягти, навіть не досвідченій мамі. Ідеально підходить для холодної погоди, тому що його можна одягати на верхній одяг.

Вибрати правильний слінг не так просто. Це дуже складна і відповідальна справа, адже тут мова йде про здоров'я і комфорт вашої дитини.