Весільний макіяж 2015: модні тренди

Весільний макіяж 2015: модні тренди

Зрозуміло, що кожна наречена унікальна і весільний макіяж повинен лише підкреслити природну красу. І професійний візажист, в першу чергу, буде враховувати кольоротип, форму обличчя, особливості шкіри і обраний весільний образ. Однак навіть на макіяж існує мода, якої зовсім не важко дотримуватися. Так, наприклад, у макіяжі нареченої 2015 можна виділити чотири основні напрямки.

Читайте також:

Найбільш популярною тенденцією у весільному макіяжі 2015 є природність. Наречена завжди асоціюється з молодістю і свіжістю, які не потребують яскравих барв. Втім, природний макіяж - це зовсім не повна відсутність косметики і іноді для одержання ефекту натуральної краси доводиться використовувати пристойний арсенал засобів. Щоб уникнути перевантаженості обличчя тональними засобами (особливо влітку), нареченій варто заздалегідь потурбуватися про стан шкіри і при необхідності пройти курс лікування в косметолога. Також варто зробити пробний макіяж, щоб уникнути неприємних несподіванок в день весілля. Перелік салонів краси можна знайти на сайті http://versal.dn.ua/.

Макіяж "Smoky eyes", без сумніву, можна вважати сучасною класикою! Сьогодні популярністю користуються коричневий, золотистий і сіро-чорний тони.

Якщо наречена бажає виглядати яскраво, але при цьому стильно і елегантно, то на допомогу їй прийде червона або інша яскрава помада ягідних або винних тонів бархатистої текстури. Якщо ви боїтеся, що яскрава помада не витримає численних поцілунків і частувань, то віддайте перевагу стійким маркам.

Довгими, пухнастими віями захоплюється кожна наречена. Втім візажисти рекомендують нареченим все-таки не перетворюватися на ляльок, а робити нарощування максимально наближеним до природного вигляду.