Перше побачення: Як варто одягтися?

Перше побачення: Як варто одягтися?

Питання «що одягти?» в звичайний день може звести з розуму кожну дівчину. Що вже тоді казати про складнощі з вибором одягу на перше побачення! Сьогодні ми дамо вам декілька корисних порад, як одягтися на перше побачення.

Якщо ви намагаєтеся влаштувати своє особисте життя і частенько ходите на побачення, то неодмінно повинні враховувати не тільки власну модель поведінки, але й зовнішній вигляд. На що потрібно звернути увагу, щоб чоловік запам'ятав і ваш образ, і, найголовніше, вас саму?

Ідеальна зачіска. Коментарі тут зайві. Ніякий одяг не зможе виправити враження, яке справляє немите волосся з відрослими коріннями і посіченими кінчиками. Це відразу свідчить про невміння дівчини доглядати за собою.

Манікюр. Крім того, що він обов’язково повинен бути охайним, правильний манікюр не повинен допускати агресивних довгих нігтів, зловживання акрилом і різноманітними декоративними елементами.

Одяг. Головне - чисті, вигладжені речі без дірок і ниток. Стиль при цьому може бути кежуал. Не намагайтеся вразити обранця глибоким декольте або карколомною шпилькою, особливо, якщо у звичайному житті ви не носите таких речей. Щоб побачення пройшло вдало, подбайте про те, щоб вам було зручною. Таким чином можна зробити висновки, що для побачення підійде повсякденний одяг, якщо тільки партнер не підготував для вас похід у театр або у вишуканий ресторан. Втім, про такі речі попереджають заздалегідь.