Весільна флористика доповнить атмосферу свята!

Весільна флористика доповнить атмосферу свята!

Весілля - це надзвичайно важлива подія в житті кожної людини. Оформленню весілля приділяється дуже багато уваги молодят і витрачається немаленька частина весільного бюджету. Адже розкішний банкетний зал стане прекрасним доповненням до чарівної нареченої і точно не залишить байдужими весільних гостей. Кожна, навіть найменша дрібничка в інтер'єрі повинна вписуватися в стиль свята.

Рекомендуємо також прочитати:

Весільна флористика – це своєрідне мистецтво, яке вимагає уваги та часу. Звичайно, наречені по-різному вирішують, що краще: замовити послуги професійних флористів, чи зробити все власними силами . У кожному разі, у цей прекрасний і пам'ятний день головним є далеко не квіти, а щастя і благополуччя молодят! Квіти надають цій події урочистості, шику, саме тому їх підбирають з надзвичайною скрупульозністю. Якщо ви вирішили скористатися послугами професіоналів, то варто пошукати фірми в інтернеті. Для цього можна скористатися каталогом послуг на нашому сайті. Якщо ж ви плануєте святкувати весілля не у Львові, то введіть в пошуковик відповідну фразу з назвою вашого міста, наприклад, свадебная флористика днепропетровск і ви одразу отримаєте необхідну інформацію.

Квіти обов'язково повинні бути присутніми в декорації банкетних залів. Звичайно, варто підбирати їх у тон до загальної колірної гами. Крім того, вони повинні поєднуватися платтям нареченої і загальним весільним настроєм. Тому занадто яскраві і агресивні квіти тут абсолютно не доречні. А от м'які пастельні тони будуть просто ідеальними. Головне правило, на якому варто акцентувати увагу при декоруванні місця для молодят – помірність та присутність білого, адже це колір нареченої.

Тонкий аромат, ніжні пелюстки і надзвичайно красиві композиції доповнять атмосферу прекрасної події. Букет нареченої та бутоньєрки, які є неодмінним весільним атрибутом, повинні гармоніювати з загальною колірною гамою. Крім того, оформлення весілля квітами передбачає і декорування весільного столу, як молодят, так і гостей. Живі квіти використаються в декорі арки, келихів молодят і навіть для створення цілих композицій, у вигляді сердець або гірлянд.

Весільна флористика доповнить атмосферу свята!

При оформленні столу молодят варто враховувати розміри і пропорційність квіткових композицій: вони не повинні заважати, закривати співрозмовника або загальний огляд. Також потрібно залишити місце на столі для святкових страв. Для оформлення столів, як правило, не використовуються квіти з різким ароматом. Якщо при декоруванні "головного" столу потрібно використати найкрасивіші композиції, які найчастіше дорого коштують, то для гостьових столів можна вибрати варіанти простіші. Наприклад, поєднання польових квітів з екзотичними допоможе створити особливий стиль, а ніжні пелюстки, розкидані по столу, стануть прекрасним доповненням до декору.

Весільна флористика передбачає величезну кількість варіантів декорування залів. Часто також прикрашається вхід, колони, сходи, стіни в банкетному залі.