Весільна флористика: вибір квітів та організаційні моменти

Весільна флористика: вибір квітів та організаційні моменти

Без квітів сьогодні не обходиться жодне весілля. Більше того, вибір весільного букету є важливою складовою процесу підготовки до свята. В цій статті ми дамо вам декілька порад, завдяки яким ви легше налагодите співпрацю зі своїм флористом.

Читайте також:

Дуже важливо, готуючись до такого важливого дня як весілля, робити все вчасно. До флориста майбутнім молодятам потрібно звернутися за 2-3 місяці до запланованої дати. Тоді ви точно встигнете з'ясувати все, що хотіли, і визначитися з варіантом букета і оформлення. Остаточне замовлення варто затвердити за два тижні до весілля, адже флористові необхідно знайти всі квіти, що входять у ваше оформлення.

Також варто заздалегідь визначитися, яку суму грошей ви можете витратити на букет нареченої і оформлення залу. Флорист розповість вам, що він зможе зробити, опираючись на цю суму, а потім ви вирішите: додати грошей або забрати якісь елементи декору.

Вибрати весільний букет не так просто. Якщо нареченій складно самостійно вибрати букет, то нехай вона принесе в салон якісну фотографію свого весільного плаття і туфель. Хороший флорист обов’язково підкаже, які квіти вигідно підкреслять сукню і не загубляться на її фоні.

Щоб досягти максимального ефекту у оформленні весільного залу, флорист повинен побачити приміщення на власні очі. У крайньому випадку, якщо особисте відвідування залу з якихось причин не можливе, підійдуть і фотографії. Загальне оформлення залу повинне гармоніювати з квітковими композиціями на столах.

При виборі квітів необхідно орієнтуватися також і на сезон. Яскраво червоний букет з троянд чудово буде виглядати в зимовий сонячний день. Польові квіти прикрасять літнє весілля, півонії і тюльпани незамінні весною, а гілочка горобини або яскраве осіннє листя - восени. До того ж сезонні квіти коштують дешевше і допоможуть вам заощадити.

Домовляючись зі своїм флористом, чітко, точно обговоріть все до дрібних деталей. Тоді ви отримаєте незабутнє квіткове оформлення в незабутній день!