Кольорові контактні лінзи: корегуємо природню красу очей

Кольорова контактна лінза

Багато дівчат не зовсім задоволені тим, чим обдарувала їх матінка-природа. В деяких випадках небажання прийняти себе такою, якою вона є, у представниці прекрасної статі виникає обґрунтовано, воно зумовлене деякими косметичними чи фізіологічними дефектами зовнішності. Інколи жінка просто перебуває у пошуках самої себе. Але з давніх-давен жінки намагалися змінити свою зовнішність за допомогою косметичних засобів, фарби для волосся чи одягу відповідного крою.

Сьогодні ж зміна відтінку очей за допомогою кольорових контактних лінз настільки ж поширена, як висвітлювання волосся чи нарощування вій. Справа в тому, що за допомогою цього винаходу офтальмології дівчата та жінки зможуть вибрати той колір очей, який, на їх думку, найбільше пасує до їхнього образу в цілому, ось наприклад. Залежно від того, який тип кольорових лінз обирає дівчина, вона може надати очам істотно новий колір або ж поглибити та підкреслити природній. Обравши блакитні косметичні КЛ, кароока дівчина, яка бажає стати білявкою, буде виглядати більш гармонійно. Такі лінзи мають властивість змінювати колір очей кардинальним чином. А ось відтіночні КЛ підкреслюють природню красу очей, роблять відтінок більш насиченим та надають виразності погляду. Оригіналки, які бажають додати родзинку у свій вигляд, можуть купити кольорові лінзи декоративні. За допомогою оригінального малюнку можна вражати оточуючих поглядом кішки або дияволиці, втілювати у життя найсміливіші фантазії. Обрати КЛ відповідного кольору можна орієнтуючись на колір одягу, волосся, шкіри чи тіней для повік.

Особам, які намагаються вполювати двох зайців водночас – експериментувати із зовнішністю та скорегувати зір, підійдуть так звані «плюсові» ЦКЛ.

Вартість залежить від фірми-виробника та властивостей лінз. Наприклад, SofLens Natural Colors кольорові лінзи ціна більш ніж доступна. Покупець має право обрати якісний продукт у дев’яти природніх відтінках та насолоджуватися новою зовнішністю протягом трьох місяців. За допомогою нескладних маніпуляцій виникає можливість отримати сяючи очі насиченого кольору.

При відповідному догляді та дотриманні правил носіння ЦКЛ не шкодять зору. Безпека досягається шляхом центрування, прозорої ділянки в області зіниці. Для кожної пари лінз додається інструкція, у якій вказано, скільки часу можна носити виріб протягом дня та через який термін слід його змінити. Ці вказівки вимагають суворого дотримання. В будь-якому разі, зважившись на експерименти з очима, слід проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Скоріш за все, він порадить придбати також супутню продукцію,таку як очні краплі та розтвори для КЛ, які очищують.