Ідеальна наречена: звертаємо увагу на манікюр і педикюр

Кожна жінка щодня витрачає 20% свого часу доглядаючи за своїм тілом, і половина цього часу йде на різного роду маски, ванночки і масажі для обличчя. Це природно, адже саме ця частина нашого тіла є його візуальним і емоційним центром. Однак не меншу увагу потрібно звертати і на руки, якими ми активно жестикулюємо.

Руки і ноги - це життєво необхідні помічники для кожного з нас. І якщо жінки ще приділяють якусь увагу їм: роблять манікюр, користуються спеціальними кремами і зрідка роблять масаж, то чоловіки вважають такі заняття неприйнятними для себе. А шкода!

Не останнім пунктом, коли планується ідеальна весільна церемонія, є підготовка рук і ніг, а для цього не шкода ніяких засобів. Адже руки нареченої будуть тримати чудовий букет, а все свято закохані проведуть на ногах, так що їх роль не можна недооцінювати. Тому наречена починає турботу про них мінімум за місяць. Масаж, ванночки, - це процедури довгострокового характеру. А вже безпосередньо за 2-3 дні до весілля можна зробити манікюр і педикюр.

Ось кілька рецептів, які допоможуть в домашніх умовах зробити шкіру рук ніжною, а нігті ідеальними:

Ванночки з оливковою олією. У ємність наливають оливкову олію, підігрівають її на водяній бані до температури 40-50 градусів і опускають туди пальці рук або ніг на 20 хвилин мінімум. Найкраще цю процедуру робити на ніч. Після такого ваші нігті стануть міцними і помітно менш ламкими, а шкіра рук ніжною. Процедуру необхідно повторити ще як мінімум 4-5 раз, з інтервалом в один тиждень.

Лимонна терапія. Розрізати великий лимон на навпіл. Якщо дозволяє розмір, то можна занурити всі пальці однієї руки в нього (тільки нігтеві пластини), якщо ні - те можна і по одному пальцю. Кожний ніготь повинен бути просочений лимонним соком, а для цього його треба потримати там не менше 4-5 хвилин. Змивати сік не обов'язково, якщо ви лягаєте спати, але якщо ні, то найкраще його змити.

І звичайно, масаж рук і ніг у необмеженій кількості. Це додатковий релакс, тонус і продовження молодості ваших найважливіших частин тіла. Ви можете звернутися до допомоги фахівців або робити його самостійно, головне турбота і увага до ваших рук і ніг.

Сьогодні багато наречених перед весіллям користуються маленькою хитрістю, особливо у випадку, якщо ваші нігті не мають ідеальної форми, або в повсякденному житті ви віддаєте перевагу нігтям мінімальної довжини. Накладні нігті або процедура нарощування нігтів сьогодні значно полегшує життя нареченої. Ви з легкістю можете дізнатися, які є на наращивание ногтей цены і вибрати хорошого майстра.

Що ж стосується кольору, нігтя, то в цьому випадку все залежить від смаків і переваг самої нареченої. І все-таки необхідно пам'ятати, що весільна церемонія - це зворушливе, ніжне і світле свято, тому використовувати темні кольори трохи недоречно.